Aktualności

Published on 7 lutego, 2014 | by admin

Kibice ratują Polonię

W Polonii coraz bliżej porozumienia na linii zarząd – piłkarze. Pomóc ma stowarzyszenie kibiców.

W związku z ogromnymi zadłużeniami klubu wobec zawodników, piłkarze Polonii postanowili, że nie wyjadą na sparing ze Stalą Mielec, a do rundy wiosennej przygotowywać się będą indywidualnie.

Prezes Lisowiec co prawda wypłacił w ostatni piątek zawodnikom 20 tysięcy złotych, jednak była to tak naprawdę kropla w ogromnym morzu potrzeb – zadłużenia wobec zawodników sięgają bowiem kilka miesięcy wstecz.

– Czekamy na wyrównania, jednak od poniedziałku rozpoczniemy indywidualne przygotowania do rundy wiosennej – mówił wtedy Krzysztof Gawłowski.

Do ratowania klubu postanowili włączyć się więc kibice Polonii zrzeszeni w stowarzyszeniu SKPP Przemyskie Bractwo. We wtorek (4 lutego) wraz z zarządem oraz przedstawicielami zawodników zasiedli do rozmów dotyczących przyszłości zespołu. Jak się później okazało do rozmów owocnych, bowiem tego samego dnia ukazało się oświadczenie zarządu SKPP, z którego wynika, że doszli do wstępnego porozumienia z prezesem i zawodnikami.

– Od jutra mają być podpisywane umowy z zawodnikami oraz wznowione treningi, natomiast w sobotę nasi piłkarze rozegrają mecz sparingowy – pisze w oświadczeniu Robert Wróbel, prezes SKPP Przemyskie Bractwo.

źródło: supernowosci24.pl

Tags:


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv