Aktualności

Published on 5 stycznia, 2019 | by admin

Kibice Legii Warszawa zaskoczeni nietypowym wpisem prezesa klubu

“Gdzie są k… transfery! ;)”

W taki sposób prezes i właściciel Legii Warszawa Dariusz Mioduski zapowiedział nadchodzące wzmocnienia w składzie. Wielu kibiców zostało zaskoczonych tak nietypowym wpisem prezesa Mistrzów Polski. Jak dotąd nie robił on tego bowiem w taki sposób. Czy wspomniany wpis spodobał się kibicom, czy też nie, to na pewno będą oni zadowoleni z samej zapowiedzi. W końcu na pewno ucieszą ich nowe transfery.

Stołeczny klub, według pogłosek, ma zasilić Salvador Agra, 27-letni skrzydłowy grający w Benfice Lizbona Salvador Agra. Na transfer właśnie tego zawodnika mocno naciska podobno trener legionistów, Ricardo Sa Pinto. Podobno wzmocnień ma być jednak jeszcze więcej, w obliczu możliwego odejścia wielu zawodników. Mowa m.in. o Michale Pazdanie, Michale Kucharczyku czy Jose Kante. Mistrzowie Polski jednak dopiero rozkręcają się na rynku transferowym. Za lidera w tym aspekcie trzeba na razie uznać, ku uciesze kibiców z Sosnowca, tamtejsze Zagłębie. Czerwona latarnia ekstraklasy zbroi się na wiosnę, kiedy to Sosnowiczan czekać będzie bardzo trudna walka o utrzymanie. Do ich klubu dołączyło już trzech zawodników, a w tym Giorgi Gabedava, czyli król strzelców gruzińskiej ekstraklasy.

W najbliższym czasie na kibiców wszystkich zespołów czekać będzie więcej plotek transferowych. W końcu czas po Nowym Roku jest najgorętszym na rynku transferowym! A informacje z tego rynku ciekawią każdego piłkarskiego kibica.

źródło: kibice.net

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv