Aktualności

Published on 12 lipca, 2017 | by admin

Kibice Legii aresztowani

Nie tylko Norwegowie ściągają większe zabezpieczenie ochraniające mecz z Polakami. Podobnie postępują Finowie. Legia Warszawa zagra w II rundzie el. Ligi Mistrzów z IFK Mariehamn. Z całej Finlandii ściągane są dodatkowe siły policyjne, które mają zapewnić bezpieczeństwo na stadionie i w mieście.

– Już nie możemy się doczekać dnia jutrzejszego, czeka nas wielkie widowisko. Jesteśmy podekscytowani, bo gramy przeciwko dobrej drużynie, która jest faworytem. Musimy się bronić, ciężko pracować i próbować ataków, gdy będziemy przy piłce. Spodziewamy się dominacji Legia – powiedział na konferencji trener IFK Mariehamn Peter Lundberg.

Równie podekscytowane wydają się służby policyjne, które zabezpieczają mecz. Będzie to największe wydarzenie w historii Maarianhamina. Do tego niespełna dwunastotysięcznego miasteczka ściągane zostają dodatkowe siły policyjne. W dniu wczorajszym przypłynęło dodatkowych szesnaście wozów zabezpieczenia.

Jak informują fińskie media dzisiaj rano doszło już do pierwszych zatrzymań. Fińska policja zatrzymała czterech kibiców Legii Warszawa.

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv