Aktualności

Published on 29 października, 2015 | by admin

Kary od Komisji Ligi.

Na dzisiejszym posiedzeniu Komisja Ligi zadecydowała o ukaraniu czterech klubów – Lecha Poznań, Jagiellonii Białystok, Korony Kielce oraz Legii Warszawa.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy, które doprowadziło do przerwania meczu Lech Poznań – Ruch Chorzów na Lech nałożono 10 tysięcy złotych kary finansowej oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na 1 mecz Ekstraklasy.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy, które doprowadziło do przerwania meczu Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków na Jagiellonię nałożono 15 tysięcy złotych kary finansowej oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na 1 mecz Ekstraklasy.

W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Piast Gliwice – Korona Kielce na Koronę nałożono zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na 1 mecz Ekstraklasy (ze wskazaniem meczu z Jagiellonią Białystok, w 16. kolejce Ekstraklasy).

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Legia Warszawa – Lech Poznań na Legię nałożono 15 tysięcy złotych kary finansowej.

źródło: ekstraklasa.org

Tags: , , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv