Kibolskie Turnieje

Published on 5 lipca, 2019 | by admin

IV Turniej Kibiców Widzewa im. Dawida Rybaka 29.06.2019

Elita Pabianic:
W minioną sobotę 29 czerwca 2019 roku odbyła się kolejna już IV edycja turnieju kibiców Widzewa im. Ś.P. Dawida Rybaka w Pabianicach, zorganizowanego z okazji 15-lecia naszego FC!

W turnieju udział wzięły różne FC, osiedla, grupy kibicowskie oraz kibice z zaprzyjaźnionych klubów: Ruch Chorzów Fc Żory, Wisła Kraków, Elana Toruń oraz KKS Kalisz. Tej ostatniej ekipie należą się szczególne brawa i podziękowania za największą liczbę osób z zaproszonych gości (70 osób) oraz głośny doping i ogólną zabawę na turnieju!

Zaproszone ekipy oraz rozkład grupowy:

Gr. A: FC’04, Lutomiersk, Tomaszów, Żyrardów, Ruch Chorzów FC Żory
Gr. B: Konstantynów, Bałuty, Zgierz,
Będków/Piotrków, Wisła Kraków
Gr. C: Łask, DHW ’95, Zelów, Chojny, Elana Toruń
Gr. D: Pabianice, Sieradz, Ultras Widzew, Bełchatów, KKS Kalisz

Rozgrywki piłkarskie miały przebieg bardzo zacięty i wynik do końca pozostawał sprawa otwartą! Brawo dla wszystkich za walkę w ten słoneczny dzień!

Główna część rozgrywek:

ćwierćfinały:
FC ’04 – Zelów 2:0
Łask – Lutomiersk 1:0
Bałuty – Kalisz 1:0
Sieradz – Będków 0:2

półfinały:
FC ’04 – Łask 0:0 karne 0:2
Bałuty – Będków 4:1

mecz o 3. miejsce:
Będków – FC ’04 0:3

finał:
Bałuty – Łask 2:2 karne 2:0

MVP turnieju: bramkarz Bałut

Oprócz rozgrywek piłkarskich odbyły się również zawody BJJ (każda z ekip wybierała 1 osobę od siebie do uczestnictwa). W finale spotkali się reprezentanci Konstantynowa i Zgierza. Lepszy okazał się zawodnik Zgierza i jemu przypadł tytuł zwycięzcy zawodów!

Po skończonej imprezie duża część pabianickiej załogi dalej integrowała się z przybyłymi na turniej gośćmi w wynajętej sali oraz w różnych imprezowych lokalach naszego miasta. Dziękujemy wszystkim przybyłym na nasze 15-lecie i widzimy się za jakiś czas na V edycji! 

BAŁUTY:
Dzisiaj odbył się IV turniej ku pamięci Dawida Rybaka organizowany przez Elite Pabianic,na którym miejscowy Fight Club obchodził 15 lat istnienia. Zmagania grupowe kończymy na pierwszym miejscu i w ćwierćfinale gramy z naszymi układowiczami z Kalisza.Po szybko strzelonej bramce udaje nam się dotrzymać wynik do końca i wygrywamy 1:0.Nastepny pojedynek wygrywamy 4:1 z kolegami z Będkowa i przechodzimy do finału ,w którym spotykamy się z drużyną Łasku.Po zaciętym pojedynku remisujemy 2:2,wygranego turnieju musiały więc wyłonić rzuty karne.W konkursie jedynastek zwyciężamy 2do0 zapewniając sobie puchar zwycięzcy.Nasz bramkarz otrzymał tytuł najlepszego zawodnika całych zmagań.Na macie,w zawodach bjj Bałucki reprezentant za pomocą wiary w siebie,wygrywa pierwsze starcie przez latającą balache,w drugim pojedynku odpada po walce z reprezentantem Zgierza.Wielkie dzięki za zaproszenie, do następnego.

BAŁUTY FOOTBALL LIFESTYLE. W mieście trzech koron…Król jest tylko jeden! FC’04 

Widzew FC Lutomiersk:
W sobotę pojawiamy się w Pabianicach na turnieju z okazji 15-lecia naszych ziomali z FC 04. W piłkarskich rozgrywkach turnieju imienia ŚP. Dawida Rybaka prezentujemy niezłą formę i po wyjściu z grupy odpadamy w ćwierćfinale przegrywając z FC Łask. Z nami na boisku delegacja FC Kazimierz. Równolegle odbywał się turniej w BJJ gdzie nasz reprezentant dochodzi do półfinału.

W trakcie turnieju przez miejscowe obiekty przewinęło się łącznie ponad 30 Lutomierskich kiboli. Wieczorem zabawa przeniosła się do pabianickich lokali gdzie nasza delegacja dalej świętowała rocznicę założenia tamtejszego FC. Dzięki za zaproszenie i gościnę! 

Fanatycy Widzewa Chojny:
Bierzemy dzisiaj udział w kolejnym turnieju tym razem na zaproszenie chłopaków z Pabianic. Po dwóch zwycięstwach, remisie oraz porażce minimalnie nie udaje nam się wyjść z grupy. Dziękujemy za zaproszenie FC’04. Chojny to My!

Widzew Łódź – FC Zelów:
Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 20 osób na turnieju im.Dawida Rybaka w Pabianicach z okazji 15 lecia fan clubu. Piłkarsko odpadamy w ćwiercifnale z Fight Club ’04 Pabianice, wystawiamy również naszego reprezentanta w BJJ, daje Dobrą walkę ale musiał uznać wyższość przeciwnika z Tomaszowa Mazowieckiego. Dziękujemy za gościnę, PABIANICE RTS! 

Kakaesiacy:
Dzisiaj (29.06) meldujemy się w ok. 70 osób w Pabianicach na turnieju z okazji 15 lecia FC04. Niestety i tym razem piłkarsko bez sukcesów, odpadamy w ćwierćfinale. W zawodach na macie nasz reprezentant odpada w drugiej rundzie uznając wyższość zawodnika z Pabianic. Dzięki za zaproszenie i gościnę!

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv