Aktualności

Published on 15 lutego, 2017 | by admin

INEA Stadion otwarty na półfinał Lech – Pogoń

Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN przychyliła się do wniosku o darowanie kary zakazu rozgrywania meczów PP przy otwartych dla kibiców trybunach, która została nałożona na klub po finale zeszłorocznej edycji tych rozgrywek.

W spotkaniu z przedstawicielami NKO uczestniczyła delegacja Lecha Poznań, w skład której weszli prezes Karol Klimczak, mecenas Paweł Kokot i prezes SKLP, Radosław Majchrzak. W jego efekcie komisja przychyliła się do wniosku klubu o darowanie kary zakazu rozgrywania domowych meczów Pucharu Polski z udziałem publiczności.

To dla nas bardzo ważna informacja, bo obecność kibiców w tym kluczowym spotkaniu będzie wielką pomocą dla zespołu – mówi prezes Kolejorza, Karol Klimczak. Walczyliśmy o to, bo jesteśmy przekonani, że nałożona na nas sankcja przed rokiem była bardzo dotkliwa i odniosła już swój skutek.

Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN nie przychyliła się do wniosku klubu o darowanie bądź zawieszenie wykonania kary zakazu wyjazdów grup zorganizowanych na mecze w Pucharze Polski. Decyzja ta została uargumentowana zachowaniem kibiców Lecha Poznań podczas 4 spotkań Lotto Ekstraklasy (m.in. mecz wyjazdowy z Jagiellonią), podczas których przy oprawach meczowych wykorzystane zostały środki pirotechniczne.

Źródło: Lech Poznań

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv