Aktualności

Published on 2 marca, 2017 | by admin

II Edycja gali Iron Warriors Team na żywo. Transmisja TV, stream online

18 marca w Poznaniu odbędzie się II Edycja Gali Iron Warriors Team. Transmisja TV na kanale Iron Warriors Team TV, stream online na IWT, a relacja live na stykibica.net

Transmisja TV z II Gali Iron Warriors Team. Gdzie oglądać na żywo? 8 kwietnia 2017

Zawodniczy powalczą o miejsce w wielkim finale, który odbędzie się już w kwietniu. Transmisja na kanale na kanale Iron Warriors Team TV.

Na marcowej gali IWT wystąpią wojownicy z Poznania, Lęborka, Zabrza, Grudziądza, Tych i Wałbrzycha. Losowanie grup odbędzie się w dzień poprzedzający galę.

————————–
GALA NA ŻYWO / DARMOWA TRANSMISJA : kliknij w obraz

nie daj się nabrać na płatne transmisje w internecie !
————————–

Druga gala Iron Warriors Team – turniej MMA miast!

Iron Warriors Team online. Gdzie oglądać transmisję w internecie?

Gale Iron Warriors Team na żywo obejrzeć będzie można zarówno w telewizji, jak i internecie. Live stream online udostępni platforma IWT. Dostęp do usługi jest darmowy. Również na naszych kanałach zostanie przeprowadzona transmisja na żywo z Iron Warriors Team. Zapraszamy !

Iron Warriors Team – 08 kwietnia 2017 roku

Frazy: Terminy eliminacji Iron Warriors Team – 08.04.2017r., Iron Warriors Team, Iron Warriors Team gdzie oglądać, Iron Warriors Team na żywo w internecie, Iron Warriors Team Poznań, Iron Warriors Team eliminacje, Iron Warriors Team kolejna edycja, sprzedaż biletów na galę, bilety na Iron Warriors Team

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv