Aktualności

Published on 25 lipca, 2015 | by admin

Grupa FNF’02 zawiesza swoją działalność

Oficjalne oświadczenie grupy FNF’02:

Drodzy Kibice,

Informujemy, że do odwołania zawieszamy prowadzenie dopingu oraz organizacje opraw na meczach Falubazu przy Wrocławskiej. Na niedzielnym meczu nie zostanie zaprezentowana oprawa przygotowana na ten mecz, zdemontowaliśmy również stworzone kilka lat temu przez Nas gniazdo. Jest to dla Nas bardzo trudna decyzja, ale reakcja trybun po ostatnim meczu dała Nam do zrozumienia, że taki ruch jest konieczny. Jego skutki poznamy z czasem.

Zawieszenie opraw i dopingu nie oznacza zawieszenia działalności kibicowskiej – w chwili obecnej skupimy się głównie na działaniu w mieście i kontynuowaniu malowania graffów. Osoby które tworzyły oprawy będą nadal uczęszczały na mecze Falubazu. Pieniądze ze zbiórek (nota bene legalnych) które zostały przez Nas niewykorzystane zostaną przeznaczone na zakup farb do malowania. Materiał który posiadamy przekażemy szkolnym koordynatorom.

Wszystkim tym, którzy stali po Naszej stronie serdecznie dziękujemy. W Naszym klubie nigdy nie będzie miejsca dla osób nie szanujących barw i herbu klubowego – ideałów dla których wiele osób poświęcało swoje życie prywatne, szkołę, rodzinę, pracę, po to, aby tworzyć razem Nasz ruch kibicowski.

Z kibicowskim pozdrowieniem,
FNF’02

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv