Aktualności

Published on 8 lutego, 2018 | by admin

Pocztówki dla kibiców Falubazu

Za dwa miesiące startuje sezon żużlowy. Żużlowcy Falubazu nie pozwalają o sobie zapomnieć. Dla kibiców którzy już kupili karnety przygotowali niespodziankę. Każdy z nich otrzymał pocztówkę z obozu w Szklarskiej Porębie.

Falubaz postanowił podziękować tym wszystkim kibicom, którzy jako pierwsi zakupili karnety na zbliżający się sezon. Pocztówki ze zdjęciem drużyny, podpisane przez zawodników, trafiły właśnie do tych fanów.

– Z każdego obozu zimowego nasi zawodnicy wracają nie tylko z naładowanymi akumulatorami, ale także ze wspaniałymi wspomnieniami. Chcieliśmy podzielić się atmosferą panującą w drużynie z naszymi najwierniejszymi kibicami. Tak powstał pomysł wysłania okolicznościowej pocztówki do kibiców, którzy zakupili już karnet na sezon 2018. To niespodzianka dla fanów, którzy są z nami na dobre i na złe. Dostajemy sygnały, że wielu kibiców było mocno zaskoczonych widokiem kartki z Norweskiej Doliny z podpisami żużlowców w swoich skrzynkach pocztowych. Duże brawa należą się także naszym zawodnikom. W niespełna godzinę podpisali kilkaset pocztówek, co nie było łatwym zadaniem – mówi Marcin Grygier, dyrektor marketingu w Falubazie.

Tags:


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv