Aktualności

Published on 7 stycznia, 2014 | by admin

Firma: “Kibice będą bronić tego kraju”

Krakowski skład jasno podkreśla, że nie zamierza się angażować w żadne zatargi klubowe czy loklane antypatie.

Firma od zawsze była związana ze środowiskiem kibicowskim, nic więc dziwnego, że Bosski Roman i Tadek zagrali 4 stycznia na pielgrzymce kibiców do Częstochowy. Raperzy mają jednak problem z niektórymi ze swoich słuchaczy. – Czasami zdarza się nam czytać wasze komenty i z przykrością zauważamy, że duży odsetek piszą jacyś porąbani demagodzy, którzy interpretują teksty na poziomie starszaka w przedszkolu a potem wycinają cytaty jak nierzetelny niusłik i obsmarowują bezpodstawnie – zauważa zespół.

Oświadczenie zespołu Firma:

– Powtarzamy jasno i dobitnie – nie jesteśmy kibicami konkretnej drużyny – kibicujemy wszystkim Kibicom ponieważ ich miłość do wolnej Polski jest wartością bezwzględną!Żyjemy w czasach w których władza chce abyśmy się wyżynali między sobą i żyli omamieni zastępczymi pierdołami kiedy oni zbijają fortuny naszym kosztem.

Dziś niewolnika nie trzeba już tworzyć siłą dlatego dziś bardziej niż kiedykowliek musimy stać razem i świadomie zmierzać i walczyć o lepszą jakość życia dla naszego Narodu!!!!!Zjednoczeni Kibice na Jasnej Górze to piękny widok.

Kiedy przychodzi co do czego znikają podziały i ruszamy razem dla naszej ojczyzny – To są dzisiaj priorytety więc prosimy o zastanowienie sie przed szukaniem dziecinnych problemów w nasza stronę i odrobinę powagi. Szanujemy każdą ekipę i zagramy dla każdej ekipy, która nas zechce posłuchać i uszanuje. Nigdy nie będziemy nikogo faworyzować ani traktować jak wroga.

Zdarza się co jakiś czas jakiś życzliwy aferzysta próbujący wrzucić nas w wir wojen kibicowskich. Szukając dziury w całym tacy ludzie przechodzą sami siebie w znajdywaniu powodów do antypatii w naszą stronę.

My jednak nie wchodzimy w to nigdy i szczerze jest to przykre. Nie raz, nie dwa próbowano przyporządkować nas pod jakieś barwy i na tej podstawie szukać problemów.

Wiemy jednak z autopsji, że jest to bardziej kwestia jednostek niż całych grup. Przejechaliśmy Polskę wzdłuż i wszerz wiele razy i poznaliśmy wiele wspaiałych grup do których zawsze będziemy mieli szacunek i to samo dostaliśmy w zamian.Polscy Kibice jak mało kto wykazują zaangażowanie w kwestie patriotyczne i chwała za to Wam na wieki.

To polscy Kibice znają polskich Bohaterów lepiej niż nie jeden nauczyciel historii w polskiej szkole i to polscy Kibice będą bronić jak Lew tego Kraju.
To są wartości istotne także dla nas i dlatego będziemy Was wspierać zawsze z całych sił.

Po za tym Kibice jak mało kto znają uliczne życie i to jest nasz wspólny mianownik i stad tez bierze się nasz szacunek.

To jest prawdziwa polska armia!!!Jako artyści gramy dla Was rap i nie wchodzimy w żadne zatargi klubowe i lokalne antypatie. Nie opowiadamy się za nikim za to kibicujemy wszystkim Kibicom.

Sprzeciwiamy się mocno angażowaniem nas w afery klubowe i również w naszym rapie o tym wspominamy.

Nie wchodzimy nikomu w drogę a jedyne co mamy do zaoferowania Kibicom to wsparcie naszą działalnością jeśli tylko będą jej potrzebować.Wspieramy Was wszystkich w całej Polsce dlatego, że razem wszyscy zjednoczeni mamy wspólny cel i obowiązek jest to walka z kurewskim systemem o prawdziwa wolną Polskę.

źródło: www.facebook.com/firmakrk / glamrap.pl

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv