Aktualności

Published on 10 listopada, 2013 | by admin

Fanatycy Śląska Wrocław wprowadzają selekcję w młynie

Jeszcze głośniejszy doping na wrocławskim stadionie, czy może w końcu głośny? Fanatycy Śląska chcą poprawić jakość śpiewów, dlatego wprowadzają w młynie selekcję.

Na każdym ekstraklasowym stadionie i wielu tych w niższych ligach znajduje się sektor przeznaczony dla kibiców, którzy przez cały mecz wspierają piłkarzy dopingiem, ile sił w gardłach. Tak jest przynajmniej w teorii. Praktyka pokazuje, że w tzw. młynach pojawia się sporo osób skuszonych niższą ceną biletu, czy możliwością pochwalenia się przed znajomymi gdzie zasiada się na stadionie. Młyn to przecież „lans”. Cierpi na tym doping i atmosfera na sektorze. Kibice Śląska postanowili przeciwdziałać przypadkowym osobom w młynie. Od niedzielnego meczu z Koroną Kielce w sektorze najzagorzalszych będzie prowadzona selekcja. Oprócz zdzierania gardła obowiązkowa będzie zielona koszulka.

Oświadczenie fanatyków Śląska:

Chcielibyśmy Was poinformować, że od następnego meczu (tj. z Koroną Kielce w najbliższą niedzielę) nastąpią pewne, dość drastyczne dla niektórych zmiany na naszej trybunie. Od pewnego czasu nasz młyn, który z założenia powinien być trybuną dla fanatyków, jest nią tylko z nazwy. Chcemy to zmienić i dlatego centralny sektor nad gniazdem zostanie odgrodzony taśmą i będzie w nim prowadzona selekcja. Zasiąść w tym sektorze będą mogły tylko osoby na zielono, a osoby które nie będą śpiewać, będą wypraszane na boczne sektory. Poinformujcie o tym znajomych i udostępniajcie tę wiadomość, by potem, w dniu meczu nie było płaczu, że ja nie wiedziałem i nikt mi nie powiedział.

Stwórzmy razem coś fajnego, niech jeden przypomina drugiemu o konieczności ubrania zielonego odzienia. Wiemy, że jest zimno a większość nie posiada zielonych kurtek czy bluz ale można założyć koszulkę na wierzch ubrania i będzie ok. Więc w środkowym sektorze wszyscy na zielono.

ULTRAS ŚLĄSK

źródło: ekstraklasa.net

Tags: , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv