Aktualności

Published on 5 kwietnia, 2017 | by admin

Doping wraca na Kamienną

Komunikat Ultras Enigma: WSZYSCY NA RADOMIAKA! WSZYSCY NA KAMIENNĄ!
Po raz kolejny nasza ukochana Polonia znalazła się na piłkarskim dnie. Każdy z Was wie, jakie zajmujemy miejsce w tabeli, a jakie były oczekiwania względem zespołu. Atmosfera w szatni, klubie nie jest taką, jaką oczekujemy! Nadal pierwszym zespołem nie zarządza trener, a osoba, która formalnie nie pełni żadnej funkcji. Na to nie ma i nie będzie nigdy zgody.

Nasze wysiłki i spotkania z prezesem Jerzym Engelem nadal nie przyniosły realizacji naszych postulatów. Czas niestety pokazuję, że to My mamy rację w tym sporze. W tej niełatwej sytuacji jedynym fundamentem Polonii jesteśmy My, wszyscy kibice “Czarnych Koszul”. To My tworzymy historię tego klubu. Wpisujemy się na trwałe w historie Warszawy. Od każdego z Nas zależy los naszego ukochanego klubu. To nie działacze, piłkarze tworzą wizerunek Polonii, a My fanatycy, sympatycy najstarszego klubu Stolicy.

Apelujemy do Was o masowe przyjście na mecz z Radomiakiem. Niejednokrotnie pokazaliśmy naszą siłę i umiejętność zjednoczenia się w kryzysowych momentach. Ten czas znowu nastał. Zapełnijmy “Kamienna”, niech ona znowu się stanie 12 zawodnikiem naszego klubu. Pokażmy na przekór wszystkim i wszystkiemu, że Polonia to MY !!! Ogłaszamy pełną mobilizację na mecz z Radomiakiem Radom. Mimo wątpliwości, które się w Was rodzą, odłóżmy je na bok.Stwórzmy niezapomniane widowisko, które każdy z Nas będzie pamiętał na lata.

POLONIA TO MY!

Źródło: Ultras Enigma

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv