Aktualności

Published on 1 marca, 2014 | by admin

Decyzja klubu w sprawie kibiców z trybuny C

Decyzją Komisji Ligi zamknięta została trybuna C stadionu im. Henryka Reymana na najbliższy mecz ligowy Wisły Kraków z Ruchem Chorzów (08.03.2014). Poniżej publikujemy stanowisko krakowskiego klubu w sprawie zamknięcia trybuny.

“Fani Białej Gwiazdy, którzy podczas meczu derbowego z Cracovią zasiadali w Sektorze C, nie będą mogli zakupić biletu oraz karnetu Wiosna 2014 przed meczem z Ruchem Chorzów (sprzedaż dla tych osób zostanie zablokowana) i nie będą mieli możliwości wejścia 8 marca 2014 roku na Stadion Miejski im. Henryka Reymana.

Wyżej wymienieni kibice (posiadacze karnetów Wiosna 2014) nie zostaną także przesadzeni na inny sektor stadionu Wisły podczas meczu z Ruchem Chorzów!

Za zaistniałą sytuację przepraszamy wszystkich kibiców Wisły Kraków. Wszystkie osoby, które zechcą złożyć reklamację w tej sprawie, będą miały taką możliwość, stosowne pismo należy złożyć w sekretariacie klubu przy Reymonta 22.

Sezon 2013/2014 przyniósł nam nie tylko reformę Ekstraklasy, priorytetem stało się bezpieczeństwo na arenach sportowych, wprowadzane są szybkie i zdecydowane działania w wypadku naruszenia obowiązujących na stadionach zasad, ale także prowadzony jest dialog, którego stronami są organy publiczne odpowiedzialne za bezpieczeństwo, Ekstraklasa SA oraz Kluby. Kluby nie istnieją bez kibiców, Biała Gwiazda, to my i Wy, Kibice. Jesteście więc uczestnikami dialogu, który trwa.

Zastosowano wobec nas środki dyscyplinarne i musimy ponieść konsekwencje zdarzeń z 23 lutego, nawet jeśli tylko nieliczni z nas wybrali tę formę dopingu, która jest naruszeniem obowiązującego prawa. Prosimy o dostosowanie się do sankcji, które na nas nałożono. Wszystkim nam zależy na bezpiecznych stadionach i pełnych trybunach, a najbardziej emocjonujący etap rozgrywek jest właśnie przed nami.”

źródło: www.wisla.krakow.pl / sport.interia.pl

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv