Aktualności

Published on 29 maja, 2023 | by admin

Czesław Michniewicz otrzymał ofertę z Ekstraklasy

Szykuje się głośny powrót do Ekstraklasy? Władze Cracovii po kolejnym przeciętnym sezonie szukają sposobu na to, żeby dołączyć do ligowej czołówki. Rozwiązaniem ma być zatrudnienie znanego szkoleniowca. Po fiasku rozmów z Markiem Papszunem Pasy chciały sięgnąć po Czesława Michniewicza.

Zwycięstwem 3:0 nad Wisłą Płock Cracovia zakończyła sezon. Dla płocczan ta porażka oznaczała spadek z Ekstraklasy, za to Pasom pozwoliła awansować w tabeli. Ostatecznie drużyna Jacka Zielińskiego zakończyła rozgrywki na 7. miejscu w tabeli. Ta lokata nie do końca odpowiada władzom klubu, które mają ambicję, żeby walczyć o czołowe lokaty w lidze. Wygląda na to, że krakowianie chcieliby znaleźć trenera, który będzie gwarancją sukcesu sportowego.

Stąd Janusz Filipiak chciał zatrudnić Marka Papszuna. Były już trener Rakowa miał otrzymać intratną ofertę od właściciela Cracovii. Świeżo upieczony mistrz Polski jej nie przyjął, dlatego Pasy nadal szukają szkoleniowca. Według informacji Tomasza Włodarczyka z portalu „meczyki.pl” Filipiak kontaktował się z Czesławem Michniewiczem. Były selekcjoner otrzymał ofertę prowadzenia Pasów, lecz miał ją odrzucić.

Poszukiwania nowego trenera Cracovii stawiają w trudnym położeniu Jacka Zielińskiego. Aktualny szkoleniowiec Pasów ma kontrakt ważny tylko do 30 czerwca. Kilkanaście dni temu właściciel krakowskiego klubu przekazywał, że trener otrzymał propozycje nowej umowy. Według Włodarczyka do niczego takiego nie doszło i nadal nie wiadomo, czy Zieliński poprowadzi Cracovię w przyszłym sezonie.

źródło: kibice.net

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv