Aktualności

Published on 10 kwietnia, 2018 | by admin

Bilety na mecz Pogoń – Sandecja za darmo

Komunikat klubu:

28 kwietnia (sobota) o godzinie 18.00 zagramy na Twardowskiego z Sandecją Nowy Sącz. Tydzień wcześniej nasz Klub obchodzić będzie okrągłą 70. rocznicę powstania. Naszym celem jest wypełnienie stadionu im. Floriana Krygiera kibicami Dumy Pomorza. Chcielibyśmy, aby w ten dzień uczcić wszystkich ludzi i wszystkie wydarzenia związane z Pogonią na przestrzeni dziesięcioleci. Wierzymy, że to będzie sportowe i kibicowskie święto w Szczecinie!

Co trzeba zrobić, by odebrać darmową wejściówkę? Wystarczy, że jesteś posiadaczem karty kibica Pogoni Szczecin, lub staniesz się nim do meczu z Sandecją.

Dystrybucja odbędzie się jedynie w punktach stacjonarnych w Szczecinie i regionie. Darmowych biletów nie będzie można nabyć w opcji online. Wejściówki możecie „nabijać” na kartę kibica od dziś. Dostępne będą także w trakcie niedzielnego pojedynku z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

Dodatkowo każdy z karnetowiczów będzie mógł odebrać za darmo specjalne jubileuszowe wydanie magazynu meczowego „Z Twardowskiego!”. Numer będzie nieco inny niż wszystkie dotychczasowe. Będzie też kosztował 5 złotych.

W trakcie meczu zobaczyć będziecie mogli nie tylko widowisko sportowe, ale też jubileuszowe oprawy na trybunach. Zapraszamy! Codziennie będziemy też informować Was o tym, jak wielu Kibiców ma już swój bilet na mecz z Sandecją! Pogoń to Wy!

źródło: pogonszczecin.pl

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv