Stadiony

Published on 21 czerwca, 2020 | by admin

1947 krzesełek dla Nafciarzy

Modernizacja Stadionu im. Kazimierza Górskiego przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku ruszy lada chwila. Nie piszemy o tym bez powodu, ponieważ już dosłownie za moment pojawi się też możliwość zakupu krzesełek z trybun naszego obiektu!

Pierwsze prace przygotowawcze na trybunie wschodniej zostały rozpoczęte od demontażu siedzisk z oparciami, które w 1996 roku zastąpiły drewniane ławki. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, wkrótce będziecie mieli możliwość zaopatrzenia się w tą jedyną w swoim rodzaju klubową pamiątkę.

Możemy już zdradzić, że start sprzedaży zaplanowany został na poniedziałek 22 czerwca. Dystrybucja potrwa do końca lipca lub wyczerpania zapasów, liczących dokładnie 1947 siedzisk.

Ich zakupu dokonacie jedynie w stacjonarnym punkcie Wisła Płock FanShop na stadionie (godziny otwarcia poniedziałek-piątek godz. 8:00-16:00), a jedna osoba będzie mogła zaopatrzyć się maksymalnie w 10 krzesełek, dostępnych w cenie 19,47 zł za sztukę. Każde będzie przy tym oznaczone certyfikatem autentyczności.

ZASADY SPRZEDAŻY:

Termin: 22 czerwca – 31 lipca (lub do wyczerpania zapasów)

Miejsce: Wisła Płock FanShop na Stadionie

Cena za sztukę: 19,47 zł

Limit na osobę: 10 krzesełek

Liczba krzesełek: 1947

Płatność: Wyłącznie gotówką

źródło: Wisła Płock

Tags: , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv