Aktualności no image

Published on 26 sierpnia, 2013 | by admin

Stowarzyszenie kibiców Wiara Lecha kończy działalność!

Stowarzyszenie kibiców Wiara Lecha zostanie zlikwidowane. Decyzję o samorozwiązaniu podjęli sami członkowie organizacji.

Informacja o decyzji stowarzyszenia pojawiła się wieczorem, po walnym zgromadzeniu Wiary Lecha. O godz. 20.45 szef stowarzyszenia Krzysztof Markowicz (ps. Litar) napisał na forum organizacji:

“Dzisiaj odbyło się walne zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze. Z powodu braku kandydatów do zarządu oraz wyczerpania się dotychczasowej formuły stowarzyszenie utraciło możliwość funkcjonowania w sposób satysfakcjonujący członków WL. Podjęto decyzję o likwidacji stowarzyszenia z końcem roku. Od dzisiaj WL nie podejmuje żadnych nowych zobowiązań, nie angażuje się w nowe projekty i nie siada do żadnych rozmów. 31 grudnia gasimy światło”. Poprosił też członków stowarzyszenia o uregulowanie zaległych składek.

Wiara Lecha powstała w 2004 r., skupiała najbardziej zagorzałych kibiców poznańskiego klubu. Lech współpracował ze stowarzyszeniem – to ono m.in. dystrybuowało bilety na wyjazdowe mecze Kolejorza. W ostatnich tygodniach stosunki między klubem a kibicowskim stowarzyszeniem zaostrzyły się po tym, jak na trybunach stadionu w Poznaniu pojawił się obraźliwy, antylitewski transparent.

– Na razie nie będziemy komentowali decyzji stowarzyszenia – powiedział nam Bartosz Skwiercz, dyrektor ds. komunikacji i marketingu w Lechu Poznań.
Źródło: sport.pl

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv