Kibice charytatywnie

Published on 10 grudnia, 2019 | by admin

Stal Rzeszów: Siódma edycja akcji “Fanatyczny Biało Niebieski Mikołaj”

FANATYCZNY MIKOŁAJ 2019r.
Siódma edycja akcji o nazwie „Fanatyczny Biało Niebieski Mikołaj” zakończyła się podobnym wynikiem jak w ubiegłym roku. Udało nam się zebrać, łącznie z rzeczami podarowanymi przez Was drodzy kibice Dumy Rzeszowa +/- 30 000 zł. Za zebrane pieniądze obdarowaliśmy prezentami łącznie 83 dzieciaków z czterech Domów Dziecka tj. Dynów, Rakszawa, Łopuszka Mała k. Kańczugi, Przeworsk oraz Ośrodka Opiekuńczo Wychowawczego na os. Budziwój.

Do wszystkich placówek trafiły prezenty Mikołajkowe w specjalnie przygotowanych reklamówkach z logo akcji, w których znajdowały się przeróżne słodycze, ciastka czy napoje. Osobno przekazaliśmy również zabawki, środki czystości, żywność długoterminową, parasole, koce, pościele, prześcieradła, fotele obrotowe czy ręczniki. Do tego dołożyliśmy najpotrzebniejsze małe AGD tj. myszki do komputera, mikrofalówka, żelazko, suszarki, głośniki, odkurzacz. Do domów i ośrodka trafiły również większe urządzenia, na które wcześniej zostało zgłoszone nam zapotrzebowanie, a mianowicie telewizor i duże sprzęty AGD tj. lodówki, pralki i pralko suszarki. Udało nam się również zaopatrzyć dzieciaki w pełnowymiarowy stół do tenisa stołowego.

Przy okazji wizyty zostaliśmy ugoszczeni ciepłą herbatką oraz ciastkiem za co serdecznie dziękujemy. Miłym zaskoczeniem było również zaangażowanie dzieciaków co do formy podziękowań za prezenty. Usłyszeliśmy specjalne przygotowane wierszyki oraz otrzymaliśmy wiele własnoręcznie malowanych kartek, pieczonych pierników oraz ozdób świątecznych.

Kolejny raz udowodniliśmy, że dobro dzieciaków nie jest nam obojętne i wspólnie możemy zrobić wiele by im pomagać. Dlatego chcielibyśmy podziękować wszystkim biało niebieskim osiedlom, fan clubom i naszej emigracji, która jak co roku dołożyła swoją cegiełkę. Dziękujemy również Zarządowi Klubu i Piłkarzom za dorzucenie się do akcji oraz wszystkim lokalom, sklepom czy firmom tj. JP Construction, Victoria Pub, SWS – Street Wear Shop, kręgielnia Galaktyka, Greinplast, Greinplast Bis, „Słowianka” Studio Fryzur, JK Bar, Delikatesy Centrum w Jasionce, Restauracja „Stary Bank” w Błażowej, Sklep spożywczy „Bieniek” w Trzebownisku gdzie za zgodą właścicieli mogliśmy ulokować puszki z logo naszej akcji!

źródło: Hetmanska69.pl – Stal Rzeszów

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv