Aktualności

Published on 27 sierpnia, 2013 | by admin

Jaka frekwencja na Lech Poznań – Zawisza Bydgoszcz? Kibice mogą wziąć kogoś za darmo

Każdy posiadacz karnetu na mecze Lecha Poznań może zaprosić na mecz z Zawiszą Bydgoszcz jedną osobę, która nie zapłaci za to nic. Czy to znacznie podniesie frekwencję na niedzielnym meczu?

Spotkanie Lecha Poznań z Zawiszą Bydgoszcz będzie pierwszym pojedynkiem Kolejorza po porażce z Wisłą w Krakowie. Kibice w Poznaniu z definicji nie lubią takich wyników wyjazdowych, często odbija się to na frekwencji w kolejnym spotkaniu na Inea Stadionie. Tym razem jednak, na niedzielnym meczu z Zawiszą Bydgoszcz, obowiązuje promocja pozostała jeszcze po nieudanych starciach z Żalgirisem Wilno. Lech w ramach przeprosin zaproponował posiadaczom karnetów, by ci mogli przyprowadzić na jeden z trzech kolejnych meczów w Poznaniu dowolną osobę, która nie zapłaci za to nic.

Reklama: Kibic z Bydgoszczy zakupił najtańszą broń! Zobacz jaką…

Niedzielne starcie z Zawiszą Bydgoszcz jest takim właśnie spotkaniem. – Każdy, kto chce skorzystać z tej promocji, musi wyrobić sobie kartę kibica. Albo na miejscu, w kasach stadionu, albo w internecie. To trwa bardzo krótko – mówi Łukasz Borowicz, rzecznik Lecha Poznań.

Źródło: sport.pl

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv