Aktualności

Published on 27 marca, 2017 | by admin

Chrobry Głogów wznawia doping

Komunikat Kibiców: Cztery tygodnie temu na boiska powróciła piłkarska 1 liga, jak to zazwyczaj po zimie i transferowych wzmocnieniach, pojawiły się pewne nadzieje na ugranie czegoś więcej niż tylko utrzymanie. Niestety, nastąpiło szybkie zderzenie z rzeczywistością, a każdy kolejny weekend przynosił coraz to gorsze dla Nas wiadomości. Obecna sytuacja w tabeli, sygnały z szatni i sztabu trenerskiego sprawiły, że podjęta decyzja musi być jedna – powrót dopingu od najbliższego meczu ze Stalą Mielec.

Jednocześnie informujemy, że odbyły się kolejne spotkania z Prezydentem i przedstawicielami klubu dotyczące problemów z jakimi na co dzień muszą się mierzyć kibice ChG oraz klub, jednak w naszej ocenie nic one nie wniosły. Zobaczymy, co pokaże przyszłość, ale jedno jest pewne – będziemy uważnie obserwować i odpowiednio reagować jeśli coś będzie nie tak, jak być powinno.

Na koniec jeszcze kilka zdań o tych, przez których jest ta cała sytuacja. Chłopcy i dziewczęta, kiedy wygracie w końcu jakąś sprawę stadionową, bo wybitnie Wam w tym rzemiośle nie idzie? Wszystko w plecy to brzmi bardzo śmiesznie. W ostatnim czasie odbyło się kilka spraw dotyczących m.in. meczu ze Stomilem Olsztyn (kwiecień 2016). Kilku kibicom ChG zarzucono zajęcie niewłaściwego miejsca na stadionie, niedostosowanie się do poleceń służb informacyjnych i inne absurdalne zarzuty. Sprawy te udaje się wygrywać, jednak na tym nie koniec, bo jest nakaz pisania odwołań, a co za tym idzie, osoby te muszą jeździć na sprawy do Sądu Okręgowego w Legnicy, gdzie także zostają uniewinniane. To tylko jeden z przykładów działań stróżów prawa, którzy robią wszystko, by uprzykrzyć życie kibicom Chrobrego Głogów. Apel do wszystkich kibiców ChG – bądź czujny i nie daj się złapać, bo oni tylko czekają na Twoją wpadkę!

Mimo wszystko w piątek wracamy na WS3! Wracamy, bo potrzebuje nas drużyna, która liczy na nasze wsparcie. Wspólnymi siłami walczymy o utrzymanie pierwszej ligi, dlatego na najbliższym meczu widzimy się w MŁYNIE!

Źródło: Chrobry.Głogów.pl

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv