Aktualności

Published on 4 lipca, 2015 | by admin

Ceny biletów na Arkę zależne od wyników.

Po negocjacjach z kibicami zarząd klubu postanowił wprowadzić innowacyjne rozwiązanie w zakresie cen biletów na mecze Arki. Teraz fan żółto-niebieskich będzie musiał zapłacić więcej po zwycięstwie, a mniej po porażce zespołu.

“Ból porażki osłodzi obniżka, a po wygranej… mała podwyżka” – takim hasłem zarząd Arki chce zachęcić kibiców do pojawiania się na I-ligowych meczach gdynian. Teraz wynik każdego spotkania żółto-niebieskich będzie miał wpływ na cenę biletu. Zasady są proste: klub podał podstawowy cennik biletów jednorazowych, od których będą odstępstwa. I tak porażka Arki spowoduje obniżkę wejściówki na kolejne spotkanie o 1 zł (jednak nie więcej niż o 6 zł od ceny podstawowej i nie niżej niż cena 5 zł). Zwycięstwo zaś sprawi, że kibice będą musieli sięgnąć do portfeli po dodatkową złotówkę. W tym przypadku warunki są jednak korzystniejsze dla kibiców niż w przypadku obniżki ceny po porażce. Kwota wejściówki na kolejny mecz po zwycięstwie będzie nie większa niż o 3 zł od ceny podstawowej.

Klub obniżył również ceny karnetów, które nabywać można już od 6 lipca. Sprzedaż podzielona będzie na trzy etapy: pierwszy to prolongaty (6-12 lipca), drugi to przesiadki (13-19 lipca), trzeci zaś to sprzedaż otwarta dostępna od 20 lipca. Dodatkowo wiele ulg dla młodzieży i osób starszych.

źródło: sport.pl

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv