Aktualności

Published on 6 sierpnia, 2016 | by admin

Zapowiedź 179 numeru TMK

9 sierpnia ukaże się 179 numer miesięcznika „To My Kibice”. Magazyn po raz pierwszy liczy aż 84 strony i ma klejoną oprawę! Dużo więcej stronic, reportaży i najlepszych fotek, w nowej cenie 8,90 zł. Sprawdź zapowiedź tego, co znajdziesz na jego łamach:

Najlepsze kibicowskie fotografie czekają na Ciebie na łamach „TMK”! To magia papierowych magazynów – przeczytasz, odłożysz na półkę i masz do dyspozycji już zawsze, niemalże od ręki.
W najnowszym numerze polecamy Wam obszerne reportaże z 12 najciekawszych meczów lipca:
GKS Katowice-Banik Ostrava
Partizan Belgrad-Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin-Partizan Belgrad
Zrinjski Mostar-Legia Warszawa
Legia Warszawa-Zrinjski Mostar
Shkendija Tetovo-Cracovia
IFK Goeteborg-Piast Gliwice
AS Trencin-Legia Warszawa
Slavia Sofia-Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin-Slavia Sofia
GKM Grudziądz-Apator Toruń
ŁKS Łomża-Górnik Zabrze

Ciekawym uzupełnieniem reportaży z meczów pucharowych Zagłębia jest wywiad z „Old Boyz HZL”, czyli fanatykiem ze starszej generacji lubińskiej ekipy.

W rubryce „Mniejsze kluby” przedstawiamy rozmowę z fanem Brzozovii Brzozów.

Nowe rubryki w TMK to „Z historii futbolu” oraz „My i świat wokół nas” – trochę historii, rozważań i ciekawostek. Poruszamy tematy bliskie wielu kibicom, ale niekoniecznie czysto kibicowskie. Na początek polecamy artykuły „Wojna futbolowa” i „Endecka krytyka nazizmu”!

Dużo miejsca na łamach sierpniowego wydania „TMK” poświęcamy na rankingi wyjazdowe Ekstraklasy, I, II i III ligi, które prezentujemy w formie takiej jak po rundzie jesiennej. Czyli – krótkie komentarze przy każdej ekipie, niczym w dawnym legendarnym „TOP 100”, a także więcej danych statystycznych np. suma przebytych kilometrów i suma kibiców na wszystkich wyjazdach. Publikujemy także rankingi wojewódzkie, łączne dla wszystkich ekip z czterech lig. Dają one porównanie, jak jeździły ekipy z tego samego regionu, ale grające w różnych ligach. Zapraszamy do studiowania naszych statystyk!

Ponadto w numerze stałe rubryki:
– „Żużel pod lupą TMK”
– „To & owo na bojowo”
– „To & owo Pacanowo”
– Recenzja
– Obszerna galeria fotek

Aż 84 strony pełne relacji, publicystyki i fotek, w cenie 8,90 zł (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa).

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv