Aktualności

Published on 23 lutego, 2022 | by admin

Zagłębie Sosnowiec wraz z przyjaciółmi wpada na imprezę GieKSy

Relacja kibiców Zagłębie Sosnowiec:

W ostatnim czasie jako „niezapowiedziani goście” wraz z Przyjaciółmi (150) odwiedzamy urodzinową imprezę „Tych co zawsze w gotowości” a dokładniej PNG, którzy celebrowali 20 lat swojej działalności. Niestety gotowość pozostała tylko na transparencie, i przy wsparciu tego co pod ręką (ławki, krzesła, szkło, gaśnica) rywale nie chcieli wyjść, ograniczając się do barykady i obrony lokalu. Przy okazji pozdrawiamy Gieksiarzy z Olkusza, którzy także w ostatnim czasie mieli okazję osobiście usłyszeć życzenia urodzinowe.

Relacja kibiców GKS Katowice:

Ostatnio organizujemy imprezę urodzinowa GieKSy wraz z 20 leciem PNG. Na sam koniec imprezy gdzie zostało nas 40 osób (w większości jedna dzielnica) wpada koalicja ZS w 150. Z racji tego, że nie zadzwonili choćby 5 minut wcześniej aby dać wyjść tylko od razu zrobili podjazd pod sale, bronimy się w drzwiach wejściowych sali przez kilka minut, w końcu odpierając atak koalicji.

Szkoda, że załączył wam się kalkulator i wpadacie na sam koniec imprezy , a nie kilka godzin wcześniej gdy jesteśmy pełnym składem i walka mogła by być w równych liczbach. Bo dobrze wiecie, że imprezę mieliście rozkminioną kilka dni wcześniej, ciągle Nas obserwowaliście a wpadliście na sam koniec imprezy gdy mieliście już 4 krotną przewagę, ciekawe czemu?

Plus dla koalicji. 

Tags: , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv