Aktualności

Published on 19 sierpnia, 2013 | by admin

Zabrze: Inwestor pokazał docelowy układ krzesełek

Na górnych pierścieniach napis „Zabrze”, ale bez nazwy klubu. Za to w jego barwach – tak będą wyglądać krzesełka na nowym Stadionie Ernesta Pohla.

Znamy już układ krzesełek na Stadionie Ernesta Pohla. Dolny poziom z krzesełek czerwonych, górny z białych. Ale na obu pierścieniach widowni wdziera się niebieski, a i pojedyncze krzesełka czerwone można będzie znaleźć na górze i odwrotnie – białe na dole. Dzięki temu powstaje trójkolorowa mozaika w barwach Górnika, na której jedynym elementem jednolitym elementem będzie napis „Zabrze” ułożony na górze z niebieskich siedzisk.

Spółka Stadion w Zabrzu przedstawiła wizualizację, na której nie ujęto ostatniej, czwartej trybuny. Przypomnijmy, że ten element stadionu jest aktualnie zagrożony odłożeniem w czasie lub nawet zarzuceniem, ponieważ miasto nie ma pieniędzy na jego realizację. Na rysunku widać jednak, że foteliki w sektorze premium na trybunie głównej miałyby w tym układzie foteliki w jednolitym kolorze, z pominięciem wizualnego efektu mozaiki.

źródło: Stadion-Zabrze.pl / stadiony.net

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv