Aktualności

Published on 24 listopada, 2013 | by admin

Wolicie policję niż kibiców – oświadczenie kibiców Zawiszy

To co się dzisiaj wydarzyło na stadionie Zawiszy jest tylko i wyłącznie winą tzw działaczy naszego klubu. Widocznie dla nich ważniejsza jest komitywa ze służbami niż kibice na trybunach. Bezwrunkowa zgoda na coraz bardziej idiotyczne żądania policji zakończyła się dziś prawie tragedią. Nie wiadomo na jakiej podstawie prawnej policja przebywająca na stadionie (Ustawa o BIM art.22!), zaatakowała sobie ludzi, którzy przebywali za trybuną C. Widzieliśmy zwierzęce pałowanie, wyżywanie się białych kasków, którzy widocznie czekali tylko na rozkaz, aby sprowokować rozróbę. Dlatego postanowiliśmy wyjść z trybun, że stadionu, bo nie będziemy poddawać się dyktatowi niewyżytych osobników. I co wtedy? Oczywiście ciąg dalszy, pałowanie, gaz nie patrząc, że wychodzą ludzie z dzieciakami, bo jest okazja pokazać jakim się jest kozakiem schowanym w kordonie, zamaskowanym kominiarką i wszystko w ramach prawa.
Pytamy jeszcze raz tych wynalazków z naszego klubu i chcemy konkretnych wyjaśnień:
Na jakiej podstawie prawnej na terenie stadionu przebywała policja? Na innych meczach, też podwyższonego ryzyka nie było ich na stadionie i nic się nie działo. Co się dziś wydarzyło, że byli na stadionie? Ustawy o BIM ktoś nie zna czy coś innego? Czy wydawałoby się dorosły osobnik, tzw funkcjonariusz ma zaburzoną świadomość, że gazując ludzi, którzy przychodzą z dziećmi, nie rozumie, że może zrobić krzywdę niewinnym osobom?

Macie w dupie kibiców, dzisiaj pokazaliście to dobitnie. Dziękujemy wszystkim, którzy opuścili trybuny w tej nieciekawej sytuacji. Nie po to tyle lat walczyliśmy o ten klub, by teraz w ekstraklasie byle kmioty zamykały nam trubuny, a działacze nic nie robili. Flagę KIBOLE pan Osuch może sobie zabrać i dać dyrektorkowi i jego niebieskim kumplom.
I na koniec jeszcze jedno – Niemcewicz ciągnij się z tego klubu i z tego miasta!

ŻAŁUJCIE JUŻ TERAZ TEGO, DO CZEGO DOPROWADZILŚCIE
PIŁKARZE JESTEŚMY Z WAMI

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv