Aktualności

Published on 25 stycznia, 2017 | by admin

Wisła Płock: Nowa kadencja władz kibicowskich

W miniony weekend na stadionie przy Ł34 odbyło się walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Wisła Płock.

Szefem organizacji na kolejną kadencję pozostanie jej dotychczasowy prezes – Piotr Kołodziejski, który nie miał w wyborach konkurenta.

We władzach SSKWP po raz pierwszy zasiądzie kobieta – Aurelia Redlińska, a skład zarządu uzupełniają Konrad Kaniewski, Kamil Szewczyk oraz Jacek Żabka.

Stowarzyszenie kibiców Wisły, na którego czele od 2005 do 2011 roku stał prezes Wisły Jacek Kruszewski, powstało latem 2004 r., jako jedna z pierwszych tego typu organizacji w Polsce i było współzałożycielem Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców.

Oficjalna organizacja naszych fanów dała o sobie wielokrotnie znać, nie tylko czynnie uczestnicząc w życiu kibicowskim, ale także mocno angażując się w akcje prospołeczne (m.in. honorowe oddawanie krwi, wizyty w domach dziecka, zbiórki darów dla potrzebujących, koncerty charytatywne) oraz patriotyczne (np. obchody rocznic obrony Płocka 1920, a także uroczystości upamiętniające Święto Niepodległości oraz Żołnierzy Wyklętych).

Nowym władzom SSKWP serdecznie gratulujemy i dziękując za dotychczasową, znakomitą pracę na rzecz Klubu, życzymy kolejnych sukcesów.

źródło: www.wisla-plock.pl

Tags: , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv