Aktualności

Published on 16 czerwca, 2020 | by admin

Wisła Płock – Arka Gdynia imprezą niemasową z kibicami!

W nadchodzącą sobotę 20 czerwca o godzinie 15:00 Nafciarze podejmą Arkę Gdynia w meczu 31. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Będzie to też pierwsze spotkanie od 3 marca 2020 roku, które z wysokości trybun będą mogli obserwować kibice.

Zgodnie z najnowszymi wytycznymi Polskiego Związku Piłki Nożnej w najbliższym meczu będą mogli uczestniczyć również kibice. Na naszym stadionie rozpoczęły się już pierwsze prace związane z przygotowaniem do modernizacji obiektu, stąd trybuna wschodnia nie będzie więcej dostępna dla widzów. Na najbliższe spotkanie udostępnimy 750 miejsc siedzących, zlokalizowanych na trybunie zachodniej w sektorach SR, G, H oraz LH.

Kibice będą zobowiązani do przestrzegania obowiązujących na terenie obiektu zasad bezpieczeństwa (zajmowanie miejsc w odstępach co cztery krzesełka) oraz reżimu sanitarnego (zakrywanie ust i nosa w drodze na miejsce wyznaczone na bilecie). Po zajęciu miejsca maseczkę będzie można zdjąć, ale w przypadku ewentualnego przemieszczania się po sektorze, czy przed opuszczeniem stadionu zakrycie ust i nosa jest obowiązkowe. Zgodnie z wytycznymi nie będzie również możliwe wejście na trybuny z jakimkolwiek bagażem podręcznym (plecak, torba, itp.). Znacznie ułatwi to również pracę ochrony oraz usprawni wejście na Stadion im. Kazimierza Górskiego. Prosimy również o zachowanie możliwie jak największego odstępu oraz nie gromadzenie się przed stadionowymi kasami.

Pierwszeństwo będą miały osoby, które zakupiły karnety na sezon 2019/2020. Pula wejściówek dla karnetowiczów wyniesie 575. 75 biletów przeznaczonych będzie dla osób zrzeszonych w Stowarzyszeniu Sympatyków Klubu Wisła Płock, kolejne 100 trafi do sponsorów. Wyżej wymienione osoby winny zgłosić klubowi chęć uczestnictwa w meczu z Arką Gdynia do czwartku do godziny 14:00. Wnioski przesłane w późniejszym terminie nie będą brane pod uwagę. Każda osoba otrzyma w wiadomości zwrotnej bilet elektroniczny oraz wytyczne sanitarne.

Kolejnym krokiem będzie uruchomienie internetowej sprzedaż biletów. Pula wejściówek przeznaczona do wolnej sprzedaży będzie uzależniona od liczby biletów, które zostaną przekazane dla dotychczasowych karnetowiczów, SSKWP oraz sponsorów. Przy okazji informujemy, że dotychczasowe karnety przestają obowiązywać.

Dotychczasowi karnetowicze dodatkowo otrzymają również specjalne kody, dzięki którym będą mogli oglądać mecze PKO BP Ekstraklasy do końca sezonu całkowicie za darmo. 

źródło: wisla-plock.pl

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv