Aktualności

Published on 29 października, 2018 | by admin

Wisła Kraków może zmienić właściciela

Według nieoficjalnych informacji, podanych przez dziennikarzy “Sportu”, Wisła Kraków może niedługo zmienić właściciela. Obecnie sytuacja finansowa klubu nie jest dobra i z tego powodu obecni właściciele z Towarzystwa Sportowego mogą szukać chętnych przejęcie Wisły. Krążą nawet słuchy, że już są pierwsi zainteresowani. Chodzi o trzech znanych w Krakowie biznesmenów: Rafała Ziętka, Wojciecha Kwietnia i Paweł Gricuka. Ich najmocniej łączy się z niedalekim w czasie przejęciem sterów Białej Gwiazdy.

Mówi się także nieoficjalnie o zainteresowaniu klubem chińskiej spółki, która zamierza w Polsce instalować stacje do ładowania samochodów elektrycznych. W tym przypadku jednak, według doniesień, obecni właściciele nie są w pełni przychylni. Bowiem wspomniani wcześniej biznesmeni są bardziej kojarzeni z sympatii do Wisły i z zaangażowania w jej działania. Podobno w przeszłości już wspierali ją finansowo.

Póki co kibice z Krakowa muszą podejść do tych informacji spokojnie, bo jak na razie są to tylko dziennikarskie doniesienia bez oficjalnego potwierdzenia. Wiele wskazuje jednak, że coś jest na rzeczy.

źródło: kibice.net

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv