Aktualności

Published on 16 listopada, 2022 | by admin

Według kanadyjskich ekspertów mundial wygrają Brazylijczycy

W mediach zaczyna się pojawiać coraz więcej predykcji, dotyczących przebiegu Mistrzostw Świata w Katarze. Jedną z najbardziej niekorzystnych dla naszej reprezentacji jest ta wydana przez CBC Sports.

CBC Sports, będący sportową częścią kanadyjskiego nadawcy radiowo-telewizyjnego, przygotował swoje typy dotyczące wyników wszystkich spotkań fazy grupowej oraz późniejszego etapu pucharowego. Eksperci stacji nie pozostawili złudzeń, co do szans Polaków na Mistrzostwach.

Według nich podopieczni Czesława Michniewicza zajmą trzecie miejsce i nie awansują do decydujących rund turnieju. Biało-Czerwoni mieliby po strzelaninie ulec Meksykowi (2:3), następnie zaledwie zremisować z Arabią Saudyjską (1:1), a w meczu o honor przegrać z Argentyną (0:2). Wyniki te złożyły by się na 3 miejsce w grupie, które w mediach różnych części świata jest Polakom przydzielane najczęściej.

Według kanadyjskich ekspertów mundial wygrają Brazylijczycy, którzy w finale pokonają Portugalię. W starciu o brąz Argentyna okaże się gorsza od Danii.

źródło: kibice.net

Tags: , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv