Aktualności

Published on 10 maja, 2017 | by admin

W Lublinie nie chcą szkółki piłkarskiej Legii

O tym że Legia nie jest lubiana w Lublinie, przekonali się działacze Legia Soccer Schools. Kibice Motoru Lublin, przerwali zajęcia nowo powstałej szkółki piłkarskiej w Lublinie.

Przed rozpoczęciem pierwszego w Lublinie treningu Legia Soccer Schools, na boisko weszło ok. 40 kibiców Motoru Lublin i postanowiło rozegrać spotkanie we własnym gronie, uniemożliwiając przeprowadzenie treningu dla grupy dzieci z lubelskiego Legia Soccer Schools. Jak informuje portal internetowy legia.net przedstawiciel szkółki jest takim zachowaniem zniesmaczony.

„Inicjatywa Legii nie jest konkurencją dla innych klubów, a celem projektu jest edukacja dzieciaków, kształtowanie postaw fair play i wzajemnego szacunku. Tak więc chuligani zrobili na złość kilkuletnim dzieciom, a nie przedstawicielom Legii” – powiedział Marcin Harasimowicz menadżer sportowych przedszkoli. W ramach przeprosin, władze Legii zaprosiły rodziców wraz z dziećmi na najbliższy mecz Legii.

Kibice Motoru Lublin na swoim fan page’u, odnieśli się do przebiegu wydarzeń na boisku, przedstawionych jako pierwszych przez Gazetę Wyborczą odpowiednią ilustracją.

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv