Kibolskie Turnieje

Published on 20 lipca, 2021 | by admin

Turniej z okazji 30-lecia zgody Legia&Zagłębie 17.07.2021

W minioną sobotę w Warszawie za sprawą grupy UZaLeżnieni i SKLW odbył się turniej kibiców z okazji 30-lecia zgody pomiędzy Legią Warszawa i Zagłębiem Sosnowiec. Poniżej przedstawiamy relacje.

UZaLeżnieni:

Trzydziestolecie najlepszej zgody na świecie! Jak już chyba Wszyscy wiedzą, w tym roku obchodzimy jubileusz trzydziestolecia odnowienia zgody z Zagłębiem Sosnowiec. Z tej okazji, w ostatnią sobotę, nasza UZaLeżniona grupa we współpracy z SKLW zorganizowała turniej kibicowski. W zawodach sportowych, a przede wszystkim w zgodowej integracji wzięły udział aż 34 drużyny. Oprócz legijnych grup, dzielnic i Fan Clubów w Warszawie mogliśmy gościć także 16 Zagłębiowskich drużyn (około 350 osób) oraz po jednym zespole Olimpii (30 osób) i Radomiaka ( 40 osób). Łącznie na turnieju przewinęło się około tysiąca osób. Turniej zwyciężyła drużyna Grójec/Szczecinek, która w finale pokonała Gocław/Grochów 1:0. Trzecie miejsce zajęli Radomscy Chuligani,którzy pokonali Zachodnią Koalicję 2:0.

Lista drużyn, które wzięły udział w turnieju:
UZaLeżnieni
WFH
Nieznani Sprawcy
Zachodnia Koalicja
Zjednoczone Południe
Old Skull/Old Fans
CC1916
Wola
Ochota/Dęblin
Grochów/Gocław
Śródmieście Płn/Płd
Bielany/Wawer
Wyszków/Ciechanów
Grójec/Szczecinek
Chełmża/Brodnica
Łuków/Biała Podlaska/Siedlce
Olimpia Elbląg
Barra Bravas
Śródmieście Sosnowiec
Dąbrowa
Olkusz
Młoda Wiara
Czeladź
Środula
Milowice
Zagórze
Hunters Holandia
Klimontów
Jaworzno
Będzin
Piaski
Zawiercie&Łazy
Radomscy Chuligani
Bródno/Warka

Po paru godzinach grania w piłkę, grillowania oraz piciu piwka większość osób uczestniczących w turnieju udała się na mecz o Superpuchar Polski, który jak zwykle przegraliśmy ale o tym nie ma sensu pisać. Kolejnym punktem tego dnia była wspólna impreza, która w wielu przypadkach trwała aż do samego rana. Dziękujemy braciom z Sosnowca,a także reszcie zgód za przyjazd! Legia&Zagłębie na zawsze! 

Zagłębie Sosnowiec:
Na meczu o Superpuchar Polski w Warszawie obecni jesteśmy w około 350 osób. Przed spotkaniem w turnieju zorganizowanym przez UZaLeżnieni udział wzięło 16 Zagłębiowskich drużyn. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystko ! Legia i Zagłębie, Zagłębie i Legia !

Osiedle Środula:
Wczoraj bierzemy udział w turnieju w Warszawie. Turniej odbył się z okazji 30’lecia naszej zgody. Wygrywamy wszystkie 3 mecze grupowe ale – po walce – odpadamy z fazy pucharowej. Wieczorem dopingujemy Legię na meczu o Superpuchar. Dziękujemy (L) za wszystko!

Zagłębie Sosnowiec Olkuscy Fanatycy:
17.07.2021 meldujemy się w 16 osób by wraz z całym Zagłębiem Sosnowiec umacniać trwająca już 30 lat zgodę z Legią Warszawa. Bierzemy udział w turnieju piłkarskim, gdzie nasi zawodnicy odpadają w ćwierćfinale, następnie integrujemy się z Legionistami, a dzień kończymy meczem o Superpuchar. Pozdrawiamy i dziękujemy za gościnę! LEGIA I ZAGŁĘBIE, ZAGŁĘBIE I LEGIA!

Będzińscy Fanatycy Zagłębie Sosnowiec:
W sobotę wraz z resztą Zagłębiowskiej rodziny wizytujemy stolicę, gdzie bierzemy czynny udział w turnieju z okazji 30 lecia zgody, a także wspieramy Braci z Warszawy na meczu z Rakowem. O tak obfitym w atrakcje weekendzie bez problemu można by napisać książkę, ale jak wiadomo co się działo w Warszawie, zostaję w Warszawie. Dziękujemy serdecznie za gościnę i poświęcony czas. Pozdrawiamy szczególnie Braci z Ursusa i czekamy na wizytę na Naszych terenach! Legia i Zagłębie! 

Tags: , , , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv