Kibolskie Turnieje

Published on 28 lipca, 2021 | by admin

Torcida Zaborze CUP 2021

Torcida Zaborze:

Minęło już kilka dni od turnieju , a więc przyszedł w końcu czas na podsumowanie całego wydarzenia. Na początku chcieliśmy podziękować wszystkim drużynom za obecność, Kibicom za doping, wsparcie i wspólne zorganizowanie bardzo dobrej atmosfery – w jedności siła!

Cały turniej przebiega, tak jak sobie to zaplanowaliśmy – zacięta rywalizacja, wspólne śpiewy i oprawy, które przełożyły się na bardzo wysokim poziom. W turnieju wzięły udział drużyny: Zaborze, Helenka&Stolary&Zbrosławice, Poremba, Biskupice, Pawłów, Zaborze & Lompy, Rokita, Maciejów & Osiedlowa Ferajna, Zandka, Mikulczyce & Mikołów.

Turniej piłkarski wygrywa:
1. ZBO & LMP (Zaborze & Lompy)
2. Osiedlowa Ferajna & Maciejów
3. Zaborze

Na czwartym miejscu znalazła się drużyna z Pawłowa, która przegrała po zaciętym meczu w rzutach karnych z Zaborzem. Pomimo tego, że drużyna znalazła się poza podium to właśnie bramkarz z Pawłowa otrzymał statuetkę „Najlepszego bramkarza turnieju”. Statuetka „Króla Strzelców” trafia do przedstawiciela ekipy Osiedlowa Ferajna & Maciejów.

Zawody przeciągania liny, również wygrywa drużyna Zaborze & Lompy. Konkurencje picia piwa wygrywa przedstawiciel drużyny Helenka&Stolary&Zbrosławice! Gratulujemy zwycięzcom!

Po rozdaniu nagród świętujemy do późnych godzin nocnych razem z kilkoma drużynami i umacniamy nasze znajomości. Dodajemy krótki film podsumowujący ten dzień. Całe Zabrze Zawsze Razem!

Torcida Poremba:
Wczoraj wzięliśmy udział w turnieju organizowanym przez Torcida Zaborze ( dzięki za zaproszenie). Tego dnia forma naszych porembskich kopaczy pozostawiała wiele do życzenia, zdobywamy 3 punkty w grupie i żegnamy się z turniejem. Toczymy także jedne z najdłuższych pojedynków w przeciąganiu liny lecz tutaj tez musimy uznać wyższość drużyn z Zaborza i Helenki. A już dziś długo wyczekiwany dzien po długiej przerwie wracamy na kibicowski szlak.

Torcida Stolarzowice:
Co to był za turniej… Torcida Zaborze dzięki za wszystko!
Nas 40 osób z dwoma oprawami, m.in. trzy flagi Fan Clubowe Stolary&Zbro&Helenka plus kraciaki! Piłkarsko nie odnosimy sukcesów, natomiast nasz reprezentant został najlepszym pijakiem w mieście, J.P. gratulacje! Ku zaskoczeniu wszystkich w przeciąganiu liny wicemistrzostwo, jeszcze raz dzięki wariaty za wszystko! STOLARY&ZBRO&HELENKA 

Trójkolorowe Zbrosławice:
Co to był za turniej… Torcida zaborze dzięki za wszystko! Nas 40 osób z dwoma oprawami, m.in. trzy flagi Fan Clubowe Stolary&Zbro&Helenka plus kraciaki!

Piłkarsko nie odnosimy sukcesów, natomiast nasz reprezentant został najlepszym pijakiem w mieście, J.P. gratulacje!. Ku zaskoczeniu wszystkich w przeciąganiu liny wicemistrzostwo, jeszcze raz dzięki wariaty za wszystko! STOLARY&ZBRO&HELENKA  

Fanatyczne Biskupice:
W dniu wczorajszym bierzemy udział w turnieju organizowanym przez Torcida Zaborze . Dziękujemy za zaproszenie i zajebistą atmosferę . CAŁE ZABRZE ZAWSZE RAZEM!

Trójkolorowa Zandka:
Piękny to był turniej Torcida Zaborze. Nie zapomnimy go nigdy. W zmaganiach piłkarskich wygrywamy jeden mecz i niestety nie udaje, się wyjść z grupy, natomiast integracja przebiega w sposób mistrzowski. Dzięki za zaproszenie i do następnego.

Torcida Pawłów:
Krótka relacja z wczorajszego turnieju. W grupie rywalizowaliśmy z ekipami z: Zaborza, Biskupic, Stolarzowic&Zbrosławic&Helenki oraz Poremby. Grupe wygrywamy nie tracąc ani jeden bramki i strzelając 10, ostatecznie odnotowujemy 3 zwycięstwa i remis z Zaborzem. W pólfinale zmierzylismy sie z ekipą Mikulczyce&Maciejów i mimo sporej przewagi błąd indywidualny w obronie zdecydował o tym, że mecz ostatecznie przegrywamy 1:0. W meczu o 3 miejsce ponownie stajemy naprzeciwko ekipy gospodarzy turnieju i ponownie remisujemy tym razem 1:1, ale w karnych lepsi okazali się nasi rywale. Ostatecznie turniej skończyliśmy na 4 miejscu na 10 drużyn, wygrała ekipa Lompy Zaborze, drugie miejsce dla Mikulczyce&Maciejów, a trzecie dla Zaborza.

Pozostał spory niedosyt, ale cieszy fakt, że nasz zawodnik zdobył statuetkę dla najlepszego bramkarza. W konkurencji przeciągania liny mimo tego, że nie można było odmówić ambicji nie poszło nam najlepiej. Atmosfera była mega. Dziękujemy za zaproszenie Torcida Zaborze i do następnego! TAK SIE BAWI TORCIDA!

Torcida Mikulczyce:
Weekend w wykonaniu Mikulczyckiej Torcidy! W sobotę bierzemy udział w turnieju „ZABORZE CUP 2021” gdzie wystawiamy wspólną drużynę z przyjaciółmi z Torcidy Mikołów. Na Zaborzu zjawiamy się w około 25 osób. Turniej zorganizowany na najwyższym poziomie. Chłopakom z Zaborza serdecznie dziekujemy za zaproszenie i zajebistą gościnę!!!  

Tags: , , , ,


About the Author



Back to Top ↑

frivfrivfriv