Kibolskie Turnieje

Published on 12 lutego, 2019 | by admin

Torcida Cup 2019

W minioną niedzielę odbyła się kolejna edycja turnieju kibiców Górnika Zabrze „Torcida Cup”, na którym wystąpiło osiem drużyn. Tegorocznymi zwycięzcami okazali się sympatycy ROW-u Rybnik, którzy w finale pokonali kibiców GKS-u Katowice. Oprócz wyżej wymienionych ekip w turnieju wzięły udział jeszcze drużyny Torcidy, Ultras Górnik Zabrze, Wisłoki Dębica, JKS-u Jarosław, Banika Ostrava i Korony Kielce. Oprócz akcentów kibicowski, zaprezentowano także skład Górnika Zabrze, powitano nowych zawodników i uczczono urodziny Stanisława Sętkowskiego, słynnego kibica klubu z Roosevelta. Poniżej kilka relacji samych zainteresowanych.

GLADIATORS ROW Rybnik:
Dzisiaj na turnieju w Zabrzu Torcida Cup jesteśmy obecni w granicach 150 osób po bardzo ciężkim i zaciętym finale wygrywamy z GieKSa w karnych i Puchar jedzie do Rybnika! Walczyć,trenować ROW Rybnik musi panować! GLADIATORS WŁADCY REGIONU!

Relacja GieKSy:

W niedzielę obył się turniej kibiców Górnika Zabrze „Torcida Cup”. W zawodach wzięło udział 8 drużyn. Fani GieKSy zajęli drugie miejsce. Tegoroczna edycja uczciła piękny jubileusz fanów Górnika — Torcida obchodzi w tym roku 20-lecie swojego istnienia. W turnieju udział wzięły dwa zespoły gospodarzy (Torcida i Ultras Górnik Zabrze), a także fani ROW Rybnik, Wisłoki Dębica, JKS-u Jarosław, Banika Ostrava, Korony Kielce i GKS Katowice. Po zaciętych spotkaniach nasi sympatycy znaleźli się w finale, w którym przegrali po rzutach karnych z drużyną z Rybnika. Oprócz zawodników w hali pojawiło się około 120 kibiców GieKSy. Naszym piłkarzom-fanatykom gratulujemy sukcesu!

Ultras Górnik Zabrze:
Wczoraj bierzemy udział w Torcida Cup 2019 im. Jana „Bolka” Niesyto . Niestety, ale po zaciętych pojedynkach nie udaje nam się wyjść z grupy. Turniej zwyciężyła ekipa ROWu Rybnik pokonując po karnych GKS Katowice. Brawa dla organizatorów za świetną organizację turnieju.

Torcida Rydułtowy:
Na wczorajszym turnieju TORCIDA CUP meldujemy się w 25 osób! Razem z nami na zbiórce 8 osób z Torcidy Lubomia&Syrynia. Cały turniej wygrywają chłopaki z Rybnika, G.R.R.atulacje! Do następnego. TORCIDA RYDUŁTOWY!!! 

Tags: , , , , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv