Aktualności

Published on 4 marca, 2020 | by admin

“To My Kibice” nr 3 (222) marzec 2020

„TO MY KIBICE” NR 3 (222) – MARZEC 2020

W NUMERZE:

10 fotoreportaży z następujących meczów:

Korona Kielce-Górnik Zabrze
Lech Poznań-Raków Częstochowa
Wisła Płock-Pogoń Szczecin
Wisła Kraków-Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa-ŁKS Łódź
Raków Częstochowa-Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok-Korona Kielce
Zagłębie Lubin-Wisła Kraków
Anwil Włocławek-Spójnia Stargard
MTV Stuttgart-ŁKS Łódź

Głównym punktem aktualnego wydania naszego miesięcznika wydaje się być Wywiad „TMK”, którego udzielił bohater ostatnich miesięcy „Piwko” ze Śląska Wrocław. Co ciekawe, wywiad ten przeprowadzony został na tydzień przed meczem Śląska z warszawską Legią, od kiedy zaczęły się całe medialne perypetie naszego rozmówcy. Jeśli interesuje Was, dlaczego dla wielu kiboli wrocławskiego Śląska rywalizacje z Zagłębiem Lubin nie są określane mianem derbów, dlaczego swoją karierę na trybunach Wojskowych zakończył przymusowo najsłynniejszy polski wielbiciel wodza III Rzeszy, jak wyglądały meandry upadku zgody na linii Śląsk-Wisła i dlaczego Śląsk Wrocław nie będąc w żaden sposób związany z kibolami BKS Stali Bielsko-Biała ramię w ramię z nimi walczył przeciwko chuliganom warszawskiej Legii – ta rozmowa da Wam odpowiedzi na choćby powyższe pytania.
Na łamy „TMK” po dłuższym rozbracie wraca „Sektor Prawa” – tym razem poruszony został temat konfidentów – dlaczego niektórym opłaca się nimi zostać? Okazuje się, że nie zawsze bojaźń przed prawnymi konsekwencjami determinuje konfidencką postawę. „Zawód – konfident” – warto wiedzieć i ku przestrodze!
Wraz z marcowym wydaniem rozpoczęliśmy rubrykę „20 lat temu”, gdzie przedstawiamy szeroko wydarzenia, jakie toczyły polską scenę kibicowską dwie dekady temu. To dopiero pierwsza część tejże rubryki, jej dokończenie w kolejnym numerze naszego miesięcznika.
Kibole GKS Katowice zaprezentowali pełne i ciekawe zestawienie swoich wszystkich satelickich miejscowości z Górnego Śląska (i nie tylko!) w dziale „Wielkie ekipy i ich fan cluby”.
Historię swojego fan clubu przedstawili kibice lubińskiego Zagłębia z Bolesławca. „Przedstawiamy fan cluby” to całe spektrum nieznanych faktów, przeżyć, ale też i niepublikowanych fotek.
„No Name” zaoferował w dziale „Mniejsze ekipy” LKS Czarnylas – ekipkę, która już gościła na łamach „TMK”, ale tym razem przedstawiona została ich kibicowska historia z większą pieczołowitością ukazująca skrywane dotychczas ciekawostki.
Jedna z końcowych stron pisma została dedykowana „Kibolskiej łamigłówce” – ponownie dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne wygrane – roczne darmowe prenumeraty „TMK” oraz „TMK+”. Podani zostali również zwycięzcy krzyżówki z 220 numeru „TMK”.

Etatowo w numerze stałe pozycje:

– „To i owo na bojowo”
– „To i owo Pacanowo”
– „Old School” – ŁKS Łódź, Jantar Ustka oraz Najmniejsi
– „Odchamiacz”

Polska-kibolska na 84 stronach. Fotki, historie, wywiady, reportaże, felietony, konkursy – wszystko to w cenie 8,90 zł (dostępna również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa poprzez tomykibice.pl oraz skleptmk.pl).

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv