Aktualności

Published on 25 czerwca, 2015 | by admin

Superpuchar: połowa stadionu już pełna.

22 tysiące biletów na mecz Superpucharu między Lechem Poznań a Legią Warszawa zostało sprzedanych do czwartku. To spotkanie ma się odbyć 10 lipca o godz. 20.15 – taką informację podał na twitterze szef PZPN, Zbigniew Boniek

PZPN jeszcze nie potwierdził godziny rozegrania meczu o Superpuchar w Poznaniu, ale informację podał już na twitterze prezes związku, Zbigniew Boniek.

Ten mecz rozpocznie nowy sezon od mocnego uderzenia, ponieważ o Superpuchar rywalizują mistrz kraju i zdobywca Pucharu Polski – Lech Poznań i Legia Warszawa. Chociaż trener Kolejorza Maciej Skorża nie wyklucza, że da wtedy odpocząć wielu piłkarzom (cztery dni później Lech gra w eliminacjach Ligi Mistrzów z FK Sarajevo), to i tak zainteresowanie jest ogromne. Do czwartku zapełniona była już połowa stadionu, 22 tysiące miejsce. A do spotkania zostały jeszcze ponad dwa tygodnie.

Lech Poznań cztery razy sięgał po Superpuchar Polski – w 1990, 1992, 2004 i 2009 roku. W pierwszym wypadku stało się to po zwycięstwie właśnie nad Legią Warszawa.

źródło: Twitter / sport.pl

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv