Aktualności

Published on 27 lipca, 2017 | by admin

STS zakłada się z kibicami Górnika Zabrze.

Już w najbliższą sobotę, 29 lipca br., na Stadionie Ernesta Pohla zostanie rozegrany mecz Górnik Zabrze – Wisła Kraków. Z tej okazji bukmacher zdecydował założyć się z kibicami Trójkolorowych o to czy na tym spotkaniu wszystkie miejsca na stadionie zostaną zajęte. Jeżeli tak się stanie i mecz obejrzy komplet widzów, STS wspomoże finansowo powstanie unikatowej sektorówki w kształcie klubowego trykotu.

STS to zaangażowany sponsor polskiego sportu, który wspiera wszystkich kibiców bez względu na barwy klubowe. Zależy nam na akcjach skierowanych bezpośrednio do fanów sportu, ponieważ to oni tworzą wyjątkową atmosferę podczas rozgrywek i są ich najważniejszą częścią. Takie inicjatywy sprawiają, że mecze mają więcej pozytywnych emocji – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Aktywność bukmachera zdecydowanie wykracza poza ekspozycję logotypu. STS – wspólnie z kibicami – zrealizował i wsparł wiele unikatowych projektów, jak kolorujeMY, Koszulka na Basel czy wymiana trykotów K. Hamalainena oraz bicie rekordu głośności w hali Podpromie w Rzeszowie. Jedną z nich było też pojawienie się na strojach piłkarzy Lecha Poznań, Ruchu Chorzów i Śląska Wrocław logo Fundacji Sport Twoją Szansą, która wspiera utalentowanych sportowców. Dochód z licytacji tych unikatowych koszulek pozwolił na pomoc podopiecznym organizacji dobroczynnej.

Tags: , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv