Aktualności

Published on 23 października, 2014 | by admin

W sobotę derby Lublina!

W sobotnie popołudnie na nowym stadionie w Lublinie rozegrane zostaną derby Motor-Lublinianka, na które kibice czekali 13 długich lat! Przygotowania do tego arcyważnego mecz III-ligi już trwają.

Kibice Motoru uzyskali od firmy Ursus, głównego sponsora drużyny, pozwolenie na wykorzystanie hali zakładowej, w której powstała sektorówka na sobotnie spotkanie. Wiadomo już, że choreografia zaprezentowana będzie na sektorze H (za jedną z bramek), z którego fani żółto-biało-niebieskich dopingować będą swoich piłkarzy.

Wśród najbardziej zagorzałych kibiców Motoru przed sobotnim meczem z Lublinianką panuje pełna mobilizacja. Na ich sektorze będą mogły zająć miejsca tylko osoby, które założą charakterystyczne żółte koszulki. Kto tego nie zrobi, może nie mieć wstępu na tzw. młyn. Dodatkowo wszyscy kibice mają zameldować się na sektorze najpóźniej pół godziny przed meczem. Na tym nie koniec. Każdy z sympatyków wchodzący na sektor H, kupując bilet, zobowiązuje się do aktywnego dopingu od pierwszej do ostatniej minuty spotkania i godnego reprezentowania Motoru, aby przed i podczas meczu obyło się bez incydentów. – Czytamy na łamach serwisu lublin.sport.pl.

Początek derbowego spotkania już w sobotę 25 października o godzinie 18:00.

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv