Reprezentacja

Published on 10 kwietnia, 2023 | by admin

Santos chce wygrać Mistrzostwa Europy!

Na odważną deklarację przed eliminacjami do Mistrzostw Europy zdecydował się selekcjoner Biało-Czerwonych. Według Wojciecha Szczęsnego Fernando Santos zapowiedział, że zamierza wygrać turniej finałowy!

Wszyscy kibice naszej reprezentacji chcą jak najlepszego występu na Euro – najpierw bezproblemowego awansu na turniej, później pewnego wyjścia z grupy, a później dobrej postawy w drabince pucharowej. Dwa piętra wyżej swoje oczekiwania wobec Biało-Czerwonych ustawia jednak Fernando Santos.

Plany portugalskiego szkoleniowca na zbliżające się Mistrzostwa Europy Wojciech Szczęsny przedstawił w wywiadzie dla portalu Łączy Nas Piłka. Według niego Santos przedstawił je jeszcze przed eliminacjami i powiedział zawodnikom, że chce wygrać Euro!

Choć oczekiwania selekcjonera są ogromne, to jak na razie nie mają potwierdzenia w dotychczasowych wynikach. Polska zaliczyła bowiem dużą wpadkę w pierwszym spotkaniu z Czechami, a po wygranej z Albanią zajmuje drugie miejsce, które premiuje awansem do głównego turnieju.

źródło: kibice.net

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv