Aktualności

Published on 25 kwietnia, 2023 | by admin

PZPN stracił wieloletniego sponsora

Kolejna zmiana w zestawie sponsorskim PZPN. W ostatnich miesiącach kilka firm zrezygnowało z tego, żeby współpracować z polską federacją. Wczoraj stało się jasne, że ze wspierania reprezentacji Polski rezygnuje partner, który był w gronie sponsorów prawie 10 lat. PZPN pracuj już nad znalezieniem nowego sponsora w to miejsce.

Ostatnie miesiące przyniosły duże zmiany, jeśli chodzi o kontrakty sponsorskie w polskiej federacji. Kilku partnerów, którzy byli z biało-czerwoną drużyną już od kilku lat, postanowiło zakończyć współpracę. W tym gronie trzeba wymienić m.in. T-Mobile Polska, Ustroniankę oraz Oshee.

Te rezygnacje nie mają jednak dużego wpływu na funkcjonowanie piłkarskiej federacji. PZPN aktualnie współpracuje z Orlenem, InPostem, STS-em, Fakro, marką Tarczyński czy też Leroy Merlin. Te marki stanowią podstawy piramidy sponsorskiej w polskiej federacji piłkarskiej. Do tego dochodzą też najnowsze kontrakty, które zostały podpisane z firmą Inszury.pl oraz Kampanią Piwowarską. Wszystkie te umowy zapewniają stabilne działanie związkowi.

Z grona sponsorów PZPN-u zniknął też Alior Bank. To wieloletni partner reprezentacji Polski, który wspierał ją już od 2014 roku. To dzięki współpracy z tą instytucją PZPN proponował kibicom karty kibica. Jakub Kwiatkowski w rozmowie z portalem „wirtualnemedia.pl” potwierdził, że umowa sponsorska wygasła wraz z końcem 2022. roku i nie została przedłużona. PZPN jednak szuka kolejnego dużego sponsora reprezentacji Polski.

źródło: kibice.net

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv