Aktualności

Published on 18 maja, 2015 | by admin

Przemarsz kibiców na Derby Lublina.

W najbliższą środę odbędą się kolejne derby Lublina pomiędzy Motorem a Lublinianką. W związku z tym piłkarskim świętem, Stowarzyszenie Kibiców „Motorowcy” organizuje przemarsz kibiców Motoru przez miasto.

Sympatycy żółto-biało-niebieskich zbiorą się na placu Litewskim o godzinie 17:00. Następnie wspólnie przejdą w zwartej kolumnie na Arenę Lublin. Przemarsz będzie obywał się następującymi ulicami Lublina: Plac Litewski – Hempla – Okopowa – Narutowicza – Piłsudskiego – Stadionowa.

Zgromadzenie publiczne zostało zgłoszone do Wydziału Bezpieczeństwa Mieszkańców i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Lublin spełniając tym samym wszystkie wymogi formalne określone w przepisach ustawy Prawo o zgromadzeniach. W związku z tym, że przemarsz będzie odbywał się w pasie drogi, na w/w ulicach mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu drogowym.

SKML apeluje do wszystkich kibiców i sympatyków o przybycie w żółtej koszulce i wcześniejszy zakup biletu na mecz. Od dwóch dni jest prowadzona przedsprzedaż w kilku miejscach w Lublinie oraz za pośrednictwem strony internetowej motorlublin.com.pl. Wcześniejszy zakup wejściówki umożliwi sprawne wejście na stadion i pozwoli uniknąć kolejek przy kasach.

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv