Sezon 2017/2018

Published on 18 sierpnia, 2017 | by admin

Przed meczem : Wisła Płock – Legia Warszawa 20.08.2017

Już w niedzielę odbędą się derby Mazowsza pomiędzy Wisłą Płock a Legią Warszawa.

Zapowiada się rekord frekwencji przy Łukasiewicza 34 w tym sezonie. Na tą chwilę ( dwa dni przed meczem ) sprzedano już ponad 8.000 biletów!

Stadion w Płocku posiada 10 sektorów z 10 978. miejscami siedzącymi (jeden sektor z 800 siedziskami przeznaczony jest dla drużyny gości).

Goście również wypełnią szczelnie swoją klatkę.

W dzień meczu tradycyjnie wszystkie kasy otwarte zostaną trzy godziny przed jego rozpoczęciem. Dlatego też na pojedynek rozpoczynający się o 15:30, bilety “na ostatnią chwilę” będzie można nabywać już od 12:30. Oczywiście jeżeli bilety jeszcze będą…

Wisła Płock od sezonu 2016/2017 występuje w Ekstraklasie. Jest jednokrotnym zdobywcą Pucharu Polski i Superpucharu Polski. Trzykrotny uczestnik Pucharu UEFA. Firma LV BET i Wisła Płock doszły do porozumienia w sprawie nowej, dwuletniej umowy sponsorskiej. W zamian za wsparcie finansowe, klub będzie wszechstronnie wspierał swojego sponsora. LvBet.pl przygotował również specjalne oferty promocyjne dla kibiców Wisły Płock, którzy zakupili karnet na Sezon 2017/2018. Właściciel marki LvBet.pl łączy fanów polskiej piłki nożnej i wspiera polski sport. Na umowie sponsorskiej widnieje u kilku drużyn w tym Wisły Płock, Arki Gdynia, czy Piasta Gliwice. Oprócz tego od dawna wspiera też Widzew Łódź i kilka innych zespołów!

Tags: , , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv