Aktualności

Published on 29 września, 2017 | by admin

Portowcy ruszają na mecz rezerw.

Podczas rozegranego tydzień temu spotkania z Górnikiem Zabrze, kibice szczecińskiej Pogoni nie prowadzili zorganizowanego dopingu a stadionowy płot przyozdobiły transparenty z krytycznymi hasłami wobec włodarzy i zawodników. W najbliższą sobotę ponownie na własnym obiekcie szczecinianie podejmą Koronę Kielce, jednak i tym razem nie będzie im towarzyszył doping fanatyków z młyna.

To między innymi słaba postawa piłkarzy pierwszej drużyny sprawia, że w sobotę Portowców zobaczyć będzie można w Kołobrzegu na spotkaniu rezerw. (…) Dostaliśmy od nich zapewnienie, że tego dnia swoją postawą na boisku udowodnią, że są godnymi nosić herb naszego wspaniałego klubu na swoich piersiach. Tego samego nie można powiedzieć o ich starszych i dużo bardziej rozpoznawalnych kolegach – informuje stowarzyszenie kibiców.

Włodarze klubu świadomi są rozczarowania kibiców sportową postawą drużyny, stąd też wejściówki na mecz z Koroną kosztują jedynie 5 złotych. Obniżenie ceny biletów nie powinno jedynak znacząco wpłynąć na frekwencję, gdyż kibice Pogoni w sobotę zamierzają dopingować rezerwy w Kołobrzegu.

Stowarzyszenie Kibiców każdej osobie, która wybierze się na mecz z Kotwicą, pokryje koszty związane z zakupem wejściówki na ten mecz. (…)To my kibice, przyzwyczajeni do lat niepowodzeń i sportowego marazmu jedziemy do Kołobrzegu w celu obejrzenia piłkarzy, którzy oddadzą swoje serca walcząc za nasz klub na boisku. Nie mamy takiej gwarancji w sobotę przy Twardowskiego – możemy przeczytać na facebookowym profilu kibiców szczecińskiego klubu.

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv