Reprezentacja

Published on 8 kwietnia, 2015 | by admin

Polska zagra z Grecją na PGE Arenie?

Wszystko wskazuje, że to będzie ostatni mecz Polski na „PGE Arenie”. W połowie czerwca zagramy towarzysko z Grecją, a dwa tygodnie później z nazwy stadionu może zniknąć PGE.

16 czerwca w Gdańsku reprezentacja Polski rozegra mecz towarzyski z Grecją – tak twierdzi serwis SportoweFakty.pl, powołując się na media w Grecji. Na stronie PZPN na razie potwierdzenia nie ma, w Pomorskim ZPN również nie mają „klepniętego” terminu na taki mecz.

Nie ma jednak wątpliwości, że sparing z dobrym rywalem może się przydać, a aktualnie kalendarz jest pusty. 16 czerwca to 3 dni po meczu z Gruzją na Narodowym i termin, w którym piłkarze mogą pozostać na zgrupowaniu kadry dzięki zakończonym sezonom ligowym.

Polacy do Gdańska powrócą po rocznej przerwie. 6 czerwca 2014 roku reprezentacja Polski nad morzem mierzyła się z Litwą i po słabym spotkaniu udało nam się wygrać 2:1.

Przy okazji przypominamy, że 30 czerwca po raz ostatni obowiązywać będzie nazwa PGE Arena. Od 1 lipca umowa z PGE przestaje obowiązywać. Polska Grupa Energetyczna jest przymierzana do Stadionu Narodowego, choć w Gdańsku nie ma oficjalnego potwierdzenia, że ten sponsor nie pozostanie na kolejne lata.

źródło: stadiony.net / sportowefakty.pl

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv