Reprezentacja

Published on 22 stycznia, 2022 | by admin

Podwyżka cen biletów na mecze reprezentacji Polski

PZPN przygotował kolejną podwyżkę cen biletów na mecze reprezentacji Polski. Kibice będą musieli zapłacić więcej w stosunku do ostatnich meczów kadry w ubiegłym roku.

Wiosną reprezentacja Polski zagra przynajmniej jeden mecz w naszym kraju. 29 marca na Stadionie Śląskim w Chorzowie polscy kadrowicze zagrają ze Szwecją lub Czechami, jednak nie wiadomo, jakiej rangi będzie to spotkanie. Jeżeli kilka dni wcześniej pokonamy Rosjan w Moskwie, w Chorzowie zagramy o awans na MŚ. Jeśli jednak odpadniemy, zagramy mecz towarzyski z przegranym drugiego, barażowego półfinału Szwecja vs Czechy.

Wiadomo też, ż PZPN przygotował kolejną podwyżkę cen biletów. Najdroższe bilety (kategoria I) kosztują 240 zł. Ceny pozostałych wejściówek wynoszą: 180 zł (kat. II) i 120 zł (kat. III). Bilet rodzinny (opiekun + dziecko do lat 12) kosztuje 160 zł, zaś bilet dla osoby niepełnosprawnej (na wózku inwalidzkim, z opiekunem) – 90 zł.

Różnice między ostatnimi meczami kadry na PGE Narodowy znacząco się różniły. Ceny poszły w górę o około 50 złotych.

To efekt między innymi panującej inflacji w Polsce a także próba “załatania” dziury powstałej przez pandemię koronawirusa. W 2020 roku niektóre mecze reprezentacji się nie odbyły, przez co PZPN nie mógł liczyć na wpływy z dni meczowych.

źródło: pilkanozna.pl

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv