Published on 28 stycznia, 2020 | by admin

Płock: II Wielki Turniej Osiedli 25.01.2020

W sobotę w hali Chemika w piłkarskim turnieju rywalizowały reprezentacje płockich osiedli oraz goście z Olsztyna i Krakowa.

Przed rokiem najlepsza okazała się Skarpa, która wyprzedziła Wielką Płytę i Podolszyce. Tym razem Skarpa ponownie zameldowała się w finale, ale musiała uznać wyższość zespołu Zjednoczone FC. Trzecie miejsce przypadło Słodkim. 

W całodziennych, kibicowskich zmaganiach w “Blaszak Arenie” były też wyróżnienia i nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem został Patryk Olewiński (Zjednoczone FC), królem strzelców – Łukasz Trzciński (Słodkie, 7 bramek), a najlepszym bramkarzem – Mariusz Borowski (Skarpa).

Relacja kibiców Stomilu :
W sobotę 25 stycznia, 70 Stomilowców wybrało się do Płocka na “II Wielki Turniej Osiedli”, który organizowali fanatycy Wisły. W zawodach wystawiamy dwa nasze zespoły, ostatecznie jednak nie udaje się nam zająć dobrego miejsca i odpadamy po fazie grupowej. Dziękujemy naszym Braciom z Płocka za zaproszenie, zajebisty klimat oraz konkretną gościnę na hali i po turnieju! Stomil & Petra – MIĘDZY NAMI SZTAMA!

źródło: stomil.olsztyn.pl / Portal Płock

Tags: , , , , , , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv