Aktualności

Published on 7 listopada, 2017 | by admin

Piłkarze wykluczeni z gry na 5 lat?

Tylko 19 minut trwało spotkanie A Klasy grupy drugiej słupskiej Skotawa Budowo – Lipniczanka Lipnica. Piłkarze Skotawy pobili sędziego oraz zawodnika drużyny gości.

Skotawa Budowo nie należy, delikatnie mówiąc, do najlepszych drużyn A klasy. W dotychczasowych spotkaniach udało im się zdobyć zaledwie 7 punktów i zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

W 18. minucie drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał zawodnik gospodarzy, Sebastian P. Piłkarz nie pogodził się z decyzją arbitra o wykluczeniu z zawodów. Najpierw kopnął sędziego w udo, a po chwili uderzył pięścią w twarz. Po chwili inny z zawodników z Budowa, Radosław K., znokautował zawodnika drużyny gości ciosem w szczękę. Zaatakowany piłkarz padł na murawę – informuje Radio Gdańsk.

Sędzia zdecydował się przerwać spotkanie w 19 minucie meczu przy stanie 2:0. Wynik meczu został zweryfikowany na walkower dla gości (3-0). Sprawą zajęła się już Komisja Dyscyplinarna. Piłkarzom Skotawy, którzy uczestniczyli w awanturze, grozi wykluczenie z rozgrywek na okres do 5 lat.

źródło: kibice.net/news/6603-pilkarze-wykluczeni-z-gry-na-5-lat.html

Tags: , , , , , ,