Aktualności

Published on 19 listopada, 2016 | by admin

Oświadczenie fanatyków Polonii Warszawa

OŚWIADCZENIE GRUP KIBICOWSKICH I SEKCJI SPORTOWYCH:
Wczoraj w siedzibie Kibice Razem odbyło się spotkanie szeroko pojętego środowiska kibiców Polonii. Wszystkie grupy/sekcje istniejące w naszym klubie miały swoją reprezentacje. Każdy został wysłuchany i w takim duchu powstało poniższe oświadczenie:

 

My kibice Polonii Warszawa uzgodniliśmy:
1) Herb na środku hali będzie w kształcie znanego każdemu symbolu KSP. Dodatkowo historyczne tarcze pojawia się na kołach linii osobistych.

2) Popieramy ideę budowy oraz rozwoju infrastruktury obiektów sportowych. Wiemy, że bez nowoczesnego stadionu w dzisiejszym świecie nie można myśleć o profesjonalnym sporcie. Jako kibice oczekujemy od władz miasta przychylnego i jak najszybszego rozwiązania tej kwestii.

3) Oczekujemy od władz klubu spotkania po zakończeniu rundy jesiennej. Rozmowa jest oczekiwana przez środowisko kibicowskie w celu rozwiązania wszelkich niejasności, które narosły wokół naszego klubu.

Uważamy, że tylko WSPÓLNA praca na rzecz naszego klubu przyniesie wymierne efekty, które zaprocentują sukcesami sportowymi oraz kibicowskimi w każdej dziedzinie sportu, w której występuje nasza Polonia. RAZEM tworzymy ten klub i RAZEM chcemy tworzyć jego przyszłość.

Podpisano Grupy Kibicowskie:
PWH
Ultras Enigma
Polonijni Patrioci
Emeriten Gang
Stowarzyszenie Wielka Polonia

Sekcje Sportowe:
MKS Polonia Warszawa
SKK Polonia Warszawa

Inni:
Ośrodek Kibice Razem
Portal Duma Stolicy
Historycy Dumy Stolicy

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv