Kibice charytatywnie

Published on 17 grudnia, 2018 | by admin

Ostrovia Ostrów: są takie psy, którym należy pomagać

Ostrovia Ostrów:

Na ostatnim meczu rundy jesiennej zbieramy się w ponad 40 osób, wisi jedna flaga „Bażanty”. Dopingujemy sporadycznie z dużymi przestojami, piłkarze wygrywają mecz o „6” punktów i przerwę zimowa spędzimy na dość bezpiecznym miejscu. Ale najważniejszym punktem dzisiejszego dnia była 3 edycja zbiórki karmy dla schroniska „SĄ TAKIE PSY KTÓRYM NALEŻY POMAGAĆ”

Mamy REKORD!!, ale po kolei, od dobrych 2 tygodni rozgłaśniamy naszą akcje na fb, zamieszczamy informacje w lokalnych gazetach, informujemy szkoły, firmy żeby nasza zbiórka z roku na rok się rozrastała. W tym roku do naszej akcji dołącza się nasz zarząd, który zgodził się, żeby zamiast biletów na dzisiejszy mecz wejściówką były dary dla psów, każda osoba która przyniosła min 1 kg karmy, koce lub inne przydatne rzeczy dostawała okolicznościowy darmowy bilet przygotowany specjalnie na ta okazje. Akcja cieszyła się dużą popularnością, większość kibiców wybierających się na dzisiejszych mecz wybrało ten sposób wejścia, w akcji wsparli nas również ludzie nie do końca związani z piłka, którym na sercu leży dobro psiaków, zjawili się nasi piłkarze z trenerem na czele. I to właśnie dzięki tym wszystkim ludziom po raz kolejny pobiliśmy rekord zbiórki, co tak naprawdę weszło nam już w krew, ponieważ z roku na rok podkręcamy wynik, aż strach pomyśleć co będzie dalej…

W tym roku uzbieraliśmy 927,5 kg karmy suchej, 162,15 kg karmy mokrej, karton smakołyków oraz niezbędne zimą koce, ręczniki garnki, miski. To wszystko razem daje ponad tonę, dokładnie 1089,65 kg!!! jedzenia dla naszych milusińskich, mamy nadzieje że chociaż w jakimś stopniu przykładamy się do tego żeby ten trudny okres jakim jest zima pieski mogły łatwiej przeżyć. Na końcu podziękować chcemy wszystkim zaangażowanym ludziom w ta akcje w mniejszym lub większym stopniu, bo to właśnie dzięki NAM wszystkim akcja kolejny raz się udała.

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv