Aktualności

Published on 4 września, 2015 | by admin

Odra Wodzisław Śląski wraca na kibicowską mapę Polski!

Jak już wszyscy wiedzą w sobotę o 16.30 na obiekcie Gosław Sport Center na boisko wybiegnie nasza ODRA! Co prawda tylko rezerwa i tylko w C klasie, ale na szczęście dziś nie musimy się już zastanawiać, czy wróci także pierwsza drużyna – to pewne, choć czas do powrotu będzie się dłużył. Spotkajmy się więc na razie na C klasie – bo tu też będzie ciekawie…

Jakiś czas temu obiecywaliśmy kilka niespodzianek w składzie naszej drużyny – pewnie niektórzy myśleli, że to tylko takie tam opowiastki. Jako że jednak informacje już przeciekły do mediów, to proszę bardzo – potwierdzamy: zawodnikami Odry zostali Robert Stanek, Rafał Sadowski i Michal Farkas. Tych piłkarzy kibicom kopanej nie trzeba bliżej przedstawiać. Ale to nie koniec, bo w naszej drużynie zagrają członkowie sztabu szkoleniowego Zagłębia Sosnowiec Wojciech Pniak i Mariusz Strojczyk, oraz uwaga! Prezes Zagłebia Sosnowiec SA Marcin Jaroszewski!

Jak to zrobiliśmy? Może ktoś nie uwierzy, bo brzmi to jak bajka, ale Ci wszyscy ludzie zrobili to sami, bezinteresownie – z poczucia solidarności z naszym Klubem. Ośrodek Gosław Sport Center to dziś naprawdę prężny kompleks sportowy, w którym skrzyżowały się drogi Zagłębia, Odry i KS Gosław – współpracujemy, a będziemy współpracować jeszcze mocniej. Kiedy przy tej okazji ludzie Zagłębia poznali naszą sytuację, po prostu podjęli taką decyzję. Czapki z głów Panowie! Tym bardziej, że wszyscy zdajemy sobie sprawę z faktu iż Zagłębie i Odra to dość odległe kibicowsko klimaty – ale po raz kolejny okazuje się, że kibice i pasjonaci piłki, potrafią w sytuacjach nadzwyczajnych wznosić się ponad podziały.

Cóż, prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Na szczęście mamy tych przyjaciół również tu, w Wodzisławiu. Kluby Wicher Wilchwy i KS 25 Kokoszyce udowodniły, iż współpraca środowiska piłkarskiego w naszym mieście nie jest pustym sloganem i są ludzie w tym środowisku, dla których dane słowo jest wiążące. A że nie wszystkim ta współpraca jest na rękę? Nie będziemy się na nich oglądać – odbudujemy ten Klub i cała wodzisławską piłkę.

Dziś w myśl hasła kibiców: “Doping za grę, gra za doping!” – bawmy się wspaniale w sobotę.
Zapraszamy!”

Źródło: Odra.Wodzislaw.pl

Tags:


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv