Aktualności

Published on 16 stycznia, 2018 | by admin

Nowe zasady na Cracovii ?

Komunikat klubu:

Mając na względzie poprawę bezpieczeństwa i wymagania stawiane przez prawo, MKS Cracovia SSA informuje o nowych zasadach jakie będą obowiązywać podczas rozgrywek Lotto Ekstraklasy począwszy od rundy wiosennej sezonu 2017/2018.

1. Wszystkie osoby które będą zainteresowane oglądaniem na żywo meczów Cracovii przy ul. Kałuży będę musiały posiadać kartę kibica.

2. Wstęp na spotkania drużyny Cracovii będzie możliwy wyłącznie dla tych kibiców, którzy są w posiadaniu karty kibica i którzy wykupią karnet na wiosenne spotkania „Pasów”.

3. Klub nie będzie prowadził sprzedaży jednorazowych biletów.

4. Na stadionie będzie można zajmować tylko i wyłącznie wykupione miejsca – nie będzie dozwolona zamiana miejsc oraz zajmowanie miejsc ewakuacyjnych (w szczególności schodów).

5. Osoby posiadające karnet na cały sezon, a nie posiadające karty kibica muszą być w jej posiadaniu.

6. Klub nie będzie prowadził sprzedaży karnetów na sektor A oraz na sektor D.

Sprzedaż kart kibica oraz karnetów na ww. zasadach rozpocznie się już 22 stycznia.

Informujemy, iż ww. działania podyktowane są przede wszystkim koniecznością podniesienia bezpieczeństwa na imprezach masowych. Równocześnie oświadczamy, iż Klub ściśle współpracuje z Policją i innymi organami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo w trakcie imprez masowych w celu identyfikacji osób odpowiedzialnych za ostatnie wydarzenia oraz w celu wyeliminowania wszelkich niebezpiecznych zachowań na stadionie przy ul. Kałuży.

Informacja jaka pojawiła się na profilu stowarzyszenia kibiców: W związku z zastosowaniem przez Klub odpowiedzialności zbiorowej, informujemy Was, że w tym tygodniu odbędzie się spotkanie wszystkich grup kibicowskich na którym podejmiemy decyzję co dalej. Przypominamy, że każdy kibic Cracovii może się wypowiedzieć w tematach dotyczących nas wszystkich kontaktując się ze Stowarzyszeniem.

źródło: cracovia.pl

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv